favore.pl
Do Twego biura rzadko dociera słońce? Może najwyższy czas na mycie okien? Wyspecjalizowani fachowcy zrobią to najszybciej i najskuteczniej! Poradzą sobie z każdą powierzchnią, na dowolnej wysokości. Ich oferty znajdziesz właśnie tutaj. wejdź, porównaj usługi i ceny, zaproś do swego biura profesjonalistów. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Białystok i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - BIAŁYSTOK
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Potrzebujesz ekipy, która profesjonalnie zajmie się brudnymi oknami w Twojej firmie? Chciałbyś, aby czyste okna były Twoją wizytówką? Zleć mycie okien naszym specjalistom – zadbają o ich doskonały wygląd i połysk!

Opisz dokładnie, jak często potrzebujesz mycia okien, terminy, wymagania itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Mycie okien - Niech słońce zawita w Twoim domu! Zabrudzone okna denerwują chyba każdego. Kurz, który gromadzi się na oknach niesie za sobą powstawanie odbarwień. Jednakże zdecydowanie nie wszyscy tęsknią za myciem okien. Mycie okien to nieodzowny element utrzymywania porządku w mieszkaniu. Wystarczy jednak wspomnieć, że nie każdy posiada wiedzę, jak dobrze umyć okna, tak, żeby nie powstały smugi, by szybko zrazić do tego zadania. Dlaczego w takim razie kilkukrotnie w ciągu roku denerwować się obowiązkiem, który nie chce się od nas odczepić? Najwygodniej dla nas byłoby, jeśli by zrealizował się sam. Nasz serwis proponuje zastosowanie usług najlepszych ekspertów w zakresie mycia okien. Prowadzimy współpracę wyłącznie z firmami zapewniającymi najwyższąjakość oferowanych usług. Często spotyka nas konieczność umycia szyb, które umieszczone są na zewnątrz, a w dodatku na dużej wysokości. Nie potrzeba cierpieć na lęk wysokości, żeby nie podołać takiemu zadaniu. Bywa, że niezbędny jest sprzęt alpinistyczny, a wszakże nie w każdym mieszkaniu lub biurze taki się znajduje. W takich przypadkach najbardziej rozsądnie jest zatrudnić profesjonalistów, którzy zajmują się myciem okien położonych na dużej wysokości. Zapewnią oni bezpieczeństwo dla siebie, a także wszystkich, którzy mogą znajdować się blisko ich pracy. Umiejętności i doświadczenie mogą okazać się niezastąpione. Dzisiejsze firmy są w stanie umyć każde okno, niezależnie od tego, z jakiego surowca oraz jaką techniką jest zrobione. Zapewniają również używanie najnowszych zdobyczy technicznych. Dzięki temu każde okno staje się łatwe do umycia, a Ty nie musisz martwienia się smugami i możesz wreszcie cieszyć się widokiem za oknem.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację