favore.pl
Do Twego biura rzadko dociera słońce? Może najwyższy czas na mycie okien? Wyspecjalizowani fachowcy zrobią to najszybciej i najskuteczniej! Poradzą sobie z każdą powierzchnią, na dowolnej wysokości. Ich oferty znajdziesz właśnie tutaj. wejdź, porównaj usługi i ceny, zaproś do swego biura profesjonalistów. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Chorzów i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - CHORZÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Potrzebujesz ekipy, która profesjonalnie zajmie się brudnymi oknami w Twojej firmie? Chciałbyś, aby czyste okna były Twoją wizytówką? Zleć mycie okien naszym specjalistom – zadbają o ich doskonały wygląd i połysk!

Opisz dokładnie, jak często potrzebujesz mycia okien, terminy, wymagania itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Nie lubisz mycia okien? - Niech słońce zagości w Twoim domu! Zabrudzone szyby drażnią chyba każdego. Kurz, który gromadzi się na oknach powoduje powstawanie przebarwień. Jednakże zdecydowanie nie wszyscy tęsknią za myciem okien. Mycie okien to niezbędny składnik zachowywania porządku we wnętrzu. Wystarczy jednak wspomnieć, że nie każdy potrafi dobrze umyć okna, tak, aby nie pozostały smugi, by skutecznie zniechęcić do tego zadania. Po co w takim razie kilka razy w roku denerwować się obowiązkiem, który nie chce się od nas odczepić? Najlepiej dla nas byłoby, jeśli by zrealizował się sam. Nasz portal proponuje zastosowanie usług najlepszych ekspertów w zakresie mycia okien. Prowadzimy współpracę jedynie z firmami gwarantującymi najlepsząjakość oferowanych usług. Nieraz występuje konieczność umycia okien, które umieszczone są na zewnątrz, a w dodatku na sporej wysokości. Nie potrzeba cierpieć na lęk wysokości, aby nie sprostać podobnemu zadaniu. Bywa, że nieodzowny jest sprzęt alpinistyczny, a przecież nie w każdym domu czy biurze takowy się znajdzie. W takich przypadkach najbezpieczniej jest zatrudnić profesjonalistów, którzy trudnią się myciem okien położonych na dużej wysokości. Zagwarantują oni bezpieczeństwo dla siebie samych, a także wszystkich, którzy znajdują się blisko ich pracy. Wiedza oraz doświadczenie mogą okazać się niezastąpione. Dzisiejsze firmy są zdolne umyć każde okno, niezależnie od tego, z jakiego surowca i w jaki sposób jest wykonane. Dbają również o korzystanie z najnowszych osiągnięć technologii. Dzięki nim każde okno jest łatwe do umycia, a Ty nie musisz martwienia się smugami i możesz wreszcie delektować się widokiem za oknem.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację