favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biura

Zaopatrzenie i wyposażenie biur, meble biurowe, artykuły biurowe i papiernicze, kompleksowe zaopatrzenie biur

Nowy pracownik potrzebuje biurka? Toner w kserokopiarce kończy się w najmniej odpowiednim momencie? Jeśli odpowiadasz za zaopatrzenie biura, skorzystaj z usług firm zajmujących się dystrybucją i dowożeniem materiałów papierniczych i eksploatacyjnych. Abyś miał wszystko pod ręką. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz sprawdzonej firmy zapewniającej zaopatrzenie biura? Potrzebujesz serwisu drukarek i kserokopiarek? Rozglądasz się za odpowiednimi meblami oraz oświetleniem dla Twojej firmy? Sprawdź oferty zgromadzonych u nas firm!

Wyszukaj usługę lub opisz dokładnie jakiej oferty szukasz; rodzaj, termin, miejsce, częstotliwość itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 93  

Główne warunki pracy jakie powinien spełnić dyrektor przyjmując osoby do pracy w biurze- ergonomia pracy - Najczęściej kojarzyć się może z niewielkim pokojem, w którym jest biurko, komputer, nieduża szafka i mały regał. Bo właściwie czego więcej potrzeba pracownikom ? A prawda jest taka, że aby praca szła prężnie i łatwo, biuro nie może się obejść bez właściwych rozwiązań technologicznych jak i właściwego wyposażenia. Zaopatrzenie biur powinno spełniać wszelkie te wymagania, które mają wpływ na komfort pracy. Zaczynając od zwykłego mebla, w którym będzie pracownik mógł magazynować papiery potrzebne do pracy. To, jak je uporządkuje by było mu umiejętniej z nich korzystać zależy oczywiście od pracownika. Grunt to załatwienie im stałego miejsca, dzięki któremu unikniemy dezorganizacji i zagubienia ich. Wszelkie przybory papiernicze to kolejna rzecz, na których brak nie powinien narzekać zatrudniony. Również nie sposób wyobrazić sobie teraz placówki bez takiego wyposażenia jak komputer, ksero, drukarka, telefon czy faks. Tymczasem samo wyposażenie to nie wszystko. Potrzebne jest również rozplanowanie miejsca pracy w takim stylu żeby pracownik miał komfort przez 8 godzin każdego dnia pracy. Fotele powinny być wygodne, biurko odpowiedniej wielkości, aby zatrudniona osoba miał możliwość swobodnie mieć rozłożone papiery. Tak samo ważna jest kwestia oświetlenia. Kiedy pomieszczenie posiada niewielki dostęp do naturalnego światła, doświetlić należy je sztucznym. A jeśli jesteśmy przy temacie okien, to w świeżo wybudowanych biurowców, tych na kilkadziesiąt metrów zatrudnieni w biurach tracą często możliwość ich otwarcia. Priorytetowe jest aby pracodawca zagwarantował wtedy pracobiorcą klimatyzację lub inne rozwiązanie pozwalające na wentylację powietrza. Zwłaszcza gdy nastają letnie, gorące dni. Jeśli jednak zauważymy, że nie są spełnione podstawowe zasady miejsca pracy umożliwiające swobodną pracę, niezwłocznie powinno się to zgłosić do kierownika, gdyż to jest jego obowiązek by zapewnić podwładnym prawidłowe warunki pracy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację