favore.pl
Chcesz poprawić jakość i niezawodność użytkowanych urządzeń elektronicznych? Mikroelektroniczne odpowiedniki pozwolą na zintegrowanie funkcji i obniżenie kosztów produkcji. Tutaj znajdziesz oferty specjalistów w dziedzinie mikroelektroniki, którzy podsuną Ci najlepsze rozwiązania. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
strony internetowe
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Twoje urządzenia elektryczne nie działają tak jak byś chciał? Generują duże koszty? Postaw na mikroelektronikę i obniż koszty produkcji! Nasi specjaliści zapewnią Ci usługę na najwyższym poziomie i zaproponują rozwiązania, które poprawią niezawodność i funkcjonowanie urządzeń!

Opisz dokładnie, jakie usługi związane z mikroelektroniką Cię interesują

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2   z 2  

Mikroelektronika

Mikroelektronika to gałąź elektroniki obejmująca wiedzę o niewielkich urządzeniach i systemach elektronicznych. Małe urządzenia, takie jak mikrokontrolery, mikroprocesory, FPGA itp.

Układy scalone do specjalistycznych zastosowań wykorzystywane są do budowy złożonych systemów, takich jak komputery, urządzenia mobilne, odbiorniki GPS, systemy automatyki przemysłowej i inne.

Dziś urządzenia mikroelektroniczne można znaleźć niemal wszędzie. Według Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego w Genewie liczba telefonów komórkowych na całym świecie przekroczy liczbę osób w 2014 roku.

Najnowsze samochody zawierają dziesiątki mikrokontrolerów, które mogą nie tylko sterować systemami ABS czy ESR, ale także dostosowywać kształt fotela i położenie lusterek do kierowcy. Mikroprocesory i mikrokontrolery są również wykorzystywane w sprzęcie AGD, takim jak pralki, lodówki i telewizory. Medycyna coraz częściej korzysta też z owoców mikroelektroniki – oprócz zaawansowanej aparatury diagnostycznej produkowane są również implanty elektroniczne, takie jak aparaty słuchowe.

Systemy mikroelektroniczne budowane są przy użyciu zaawansowanych technologii. Między innymi wielkie zmiany w dziedzinie technologicznej i ekonomicznej oraz rozwój zmiany społecznej. Urządzenia stały się tańsze w produkcji, zużywają coraz mniej energii, działają szybciej i są mniejsze. Rząd był w stanie wdrożyć m.in.: kalkulatory kieszonkowe, wielofunkcyjne zegarki elektroniczne, wideotelefony, inteligentne karty elektroniczne.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację