favore.pl
Favore.plUsługiUsługi itUsługi programowanie

Programowanie na platformę Android

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Masz pomysł na aplikację na telefony z systemem Android? Potrzebujesz eksperta w dziedzinie programowania na platformę Android? U nas z pewnością znajdziesz kogoś, kto podejmie się wcielenia Twojego projektu w życie. Nasi specjaliści przedstawią Ci najlepszą ofertę – od koncepcji aż po testowanie aplikacji – w atrakcyjnej cenie!

Opisz dokładnie o jaką aplikację chodzi, tematyka, termin wykonania itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2   z 2  

System operacyjny Android

Android to jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych. Jest on stosowany głównie na urządzeniach mobilnych typu smartfon, tablet czy nawet laptop. Niektórzy nazywają go również platformą, która poszerza możliwości swoim użytkownikom. Android zapewnia wbudowaną ochronę, która zabezpiecza telefon przed szkodliwymi atakami, regularnie sprawdza i aktualizuje zabezpieczenia oraz dokładnie skanuje wszystkie aplikacje. Posiada rozbudowane ustawienia prywatności, które pomagają klientom zabezpieczyć swoje informacje przed innymi. Użytkownik decyduje, kiedy chce udostępnić swoją lokalizację, aktywność czy też wybiera jakie uprawnienia mogą posiadać dane aplikacje.

System ten nadaje się idealnie zarówno dla zwykłych użytkowników urządzeń mobilnych jak i dla deweloperów i grafików. Android daje możliwość tworzenia nowych eksperymentów, dzieł oraz innych nowości technologicznych. Oprócz tego zapewnia podstawowe funkcje, które są odpowiednie dla każdego. Umożliwia użytkownikom korzystanie z: opcji połączeń, pisania smsów, aplikacji oraz obsługi aparatu.

Dlaczego Android?

Android zapewnia użytkownikom ciągłe aktualizacje, które niosą za sobą nowości technologiczne. System ciągle się rozwija o nowe funkcje, ułatwiające życie właścicielom urządzeń mobilnych. Mogą oni dzięki temu korzystać m.in. z czytników ekranu, przewodników turystycznych AR, a nawet z elektronicznego tłumika akustycznego. Telefony z Androidem stają się coraz bardziej popularne ze względu na mniejsze awarie systemu, ulepszony interfejs oraz coraz większy dostęp do biblioteki aplikacji udostępnianej przez Google Play, które współpracuje z systemem.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację