favore.pl
Favore.plUsługiUsługi itUsługi programowanie

Programowanie na platformę iOS

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz specjalistów od programowania na platformę iOS? Chciałbyś zlecić wykonanie aplikacji? Usługi związane z programowaniem iOS zapewnią Ci nasi specjaliści – od koncepcji aż po testy. Terminowo i rzetelnie!

Opisz dokładnie, jaka aplikacja Cię interesuje, tematyka, zakres potrzebnych usług itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

iOS

Czym jest system operacyjny od Apple?

System operacyjny iOS to system stworzony przez Apple. Znaleźć go możemy wyłącznie na produktach Apple takich jak: iPhone, iPad, iPod, Macbook, iMac, Apple Watch czy Apple TV. Charakteryzuje się on bardzo szybkim działaniem, bazą rozbudowanych aplikacji oraz szeroką gamą dostępnych funkcji. Do jednej z najbardziej docenianych zalet należy w szczególności łatwy i nieskomplikowany interfejs. Dlatego produkty z tym systemem operacyjnym mogą być użytkowane przez każdego od najmłodszych po osoby starsze.

Produkty z iOS są zabezpieczone na wiele różnych sposobów, pobierając aplikacje z Apple Store oraz korzystając z urządzeń we właściwy sposób jesteśmy chronieni przed wirusami, a także niechcianymi sytuacjami. System ten jest bardzo płynny, nie zacina się co ułatwia korzystanie.

Użytkownik posiadając różne produkty tej marki, ma możliwość kompatybilnie połączyć każde z nich. Za pomocą iClouda, pliki zapisują się w chmurze, dzięki czemu mając dostęp do Internetu, w jednej chwili możemy korzystać z plików na różnych urządzeniach.

Kim jest programista?

Programista jest to osoba znana przede wszystkim z tego, że tworzy programy komputerowe, strony internetowe czy aplikacje w języku programowym. Obecnie programiści są podzieleni na dwie grupy:

Programiści aplikacji, czyli ci, którzy zajmują się głównie pisaniem aplikacji komputerowych. Dostosowują oni poszczególne wymagania, interfejs, ale również ułatwiają zarządzanie przedsiębiorstwem.

Programiści systemowi tworzą oraz rozwijają systemy i programy, umożliwiające kontrolowanie sprzętów komputerowych.

Aby stworzyć aplikację należy przejść przez bardzo skomplikowany proces. Początkowo programista musi zdobyć informacje od zleceniodawcy dotyczące tego, jakie są dokładne cele aplikacji mobilnej. Na wstępie powinno się określić gruntownie, czym będzie się różnić od innych dostępnych na rynku. Drugim etapem będzie analiza i planowanie. Ten krok stanowi główną podstawę oprogramowania ze względu na to, że potrzebna będzie mapa drogowa aplikacji. Zawarte w niej są wszystkie części, które muszą być uwzględnione przy kreowaniu, a które muszą się w niej znaleźć. Projektowanie UI/UX, czyli utworzenie środowiska użytkownika, aby była dla niego jak najbardziej przyjazna i nieskompilowana.

Po dokładnym stworzeniu projektu programista rozpoczyna rozwija aplikacji. Następnym krokiem będzie jej testowanie i wdrożenie na rynek.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację