favore.pl
KATEGORIE
ZLECENIA - WARSZAWA
INNE MIASTA
strony internetowe
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Interesuje Cię transport i spedycja? Szukasz kogoś, kto przyjmie Twoje zlecenie na transport międzynarodowy? Chcesz przewieźć motocykl? U nas znajdziesz najlepszych wykonawców zleceń spedycyjnych – przewiozą rzeczy na czas!

Opisz dokładnie, jaki transport Cię interesuje, co chcesz przewieźć itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 22  

Okres prędkiego i efektywnego rozkwitu transportu drogowego w Polsce miał miejsce dopiero po zakończeniu drugiej wojny światowej. Nasz kraj ma obecnie dość dobrze rozwinięty układ transportu, a transport to dziś jeden z ważnych dziedzin gospodarki narodowej. Układ transportu Polski jest jednym z najlepiej rozwiniętych na arenie światowej, chociaż na terytorium Polski spotkać można znaczne różnice w stanie w stosunku do najlepiej zagospodarowanych pod względem infrastrukturalnym rejonami na świecie. Dziś sieć transportu potrzebuje kolejnych uzupełnień i dogłębnych napraw. Transport w polsceto przede wszystkim przewóz samochodowy. Auta użytkują rozbudowany układ dróg publicznych, przeznaczony dla wszystkich użytkowników, jak także system dróg prywatnych, dzięki którym udaje się dotrzeć do prywatnych posesji, pól itp. Najważniejszy element systemu drogowego to drogi z twardą powierzchnią, umożliwiające ich użytkowanie niezależnie od pory roku. Najlepiej rozbudowana sieć takich dróg znajduje się dookoła dużych aglomeracji miejskich wraz z przylegającymi do nich terenami podmiejskimi. Nierozerwalna część układy dróg to mosty. Z powodu tego, że ich ilość w Polsce jest zbyt mała, wielkie rzeki – zwłaszcza Odra są coraz większymi barierami przestrzennymi, jeśli mamy na uwadze o rozwój ruchu samochodowego osób. Dlatego transport krajowy i międzynarodowy nie rozszerza się tak prędko jak by mógł.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację