favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transportUsługi transportowe

Samochody osobowe, przewóz osób

KATEGORIE
strony internetowe
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz wynająć samochód na wesele? A może poszukujesz kogoś, kto zawiezie Cię na lotnisko? Potrzebujesz transportu osobowego? Specjaliści w zakresie przewozu osób - tylko u nas!

Opisz dokładnie, jakim przewozem jesteś zainteresowany, termin, ilość osób itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 97  

Jaki samochód wynająć do ślubu?

Wybór miejsca na wesele, kupowanie obrączek czy wysyłanie zaproszeń nie są najłatwiejszymi zadaniami. W natłoku emocji łatwo zapomnieć o drobnych szczegółach, takich jak fotograf, zakup zapasowego krawata czy sposób dotarcia na ślub. Wybierając model nie zapomnij o rozmiarze: jeśli panna młoda ma obszerną sukienkę, obszerny samochód to także gwarancja, że sukienka nie będzie się marszczyć podczas ceremonii. Trzeba pamiętać by zwrócić również uwagę na to, ile osób samochód ma przewieźć. Jeśli państwo młodzi pojadą ze świadkami, zdecydują się na podróż większym pojazdem, niż gdyby jechali sami. Niezależnie od auta warto pamiętać o odpowiednim tuningu. Oczywiście powinno to być zgodne z koncepcją wystroju kościoła lub miejsca ślubu. Mogą to być tradycyjne kwiaty lub nieco bardziej ekstrawaganckie dekoracje, takie jak flagi, balony, specjalne rejestracje z napisem, czy dodatkowe puszki.

Dziś w tego rodzaju transporcie najczęściej wykorzystywane są nowoczesne, eleganckie samochody, np.: Mercedes, Audi, BMW. Powracają jednak również klasyczne modele retro, takie jak Warszawa czy Wołga. Wybór starego samochodu z pewnością wywoła łzy w oczach starych gości, a jazda nim będzie niezapomnianym przeżyciem. Maybach to z kolei gwarancja wszelkich wygód – luksusowy i posiadający chociażby klimatyzacje, która szczególnie przydaje się latem. Wypożyczanie samochodu na wesele jest popularne od wielu lat. Nie zawsze stać nas prywatnie na limuzynę, ale w dzień ślubu wszystko powinno być tak jak sobie zamarzymy. Zdecydowanie największe wrażenie zrobi podróż do kościoła czy urzędu stanu cywilnego w eleganckim pojeździe, a młoda para od początku będzie czuła, że to oni są najważniejsi w tym czasie.

Jeśli zdecydujemy się na bardziej tradycyjne rozwiązanie, gdzie nowożeńcy spotykają się dopiero przed ołtarzem, możemy wynająć dwa samochody i skorzystać tylko z jednego po ceremonii. Decyzja o wynajęciu samochodu na wesele to także decyzja, czy chcemy sami prowadzić pojazd, czy powinniśmy wynająć kierowcę. Biorąc pod uwagę stres związany z weselem, warto wybrać drugie rozwiązanie. Możemy wtedy ustalić, że samochód był prowadzony przez kogoś niezwiązanego ze ślubem, który również będzie znał samochód i wiedział jak go obsługiwać. Nie musimy się martwić o późniejsze oddanie auta do wypożyczalni – kierowca zajmie się wszystkim.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację