favore.pl
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Potrzebujesz taksówki? Nie ma kto Cię podwieźć na lotnisko? A może chciałbyś wynająć taxi bagażowe? Najlepsze oferty taxi znajdziesz w naszej bazie! Zebrani tutaj taksówkarze zaproponują Ci najlepszą stawkę za kilometr!

Opisz dokładnie, jakie usługi związane z taxi Cię interesują

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 40  

Zapewne każdy choć raz był zmuszony skorzystać z taksówki. Stąd też przypuszczam, że większość pamięta ile ich to kosztowało. No ale niestety za luksusy trzeba płacić. Jak by na to nie patrzeć jest to najwygodniejszy środek transportu. Nie dość, że dowiezie nas do dowolnego puktu to jeszcze przeważnie porozmawia, doradzi lub też wskaże drogę. Taksówki w miastach są widoczne w każdym ważniejszym punkcie. Stają zazwyczaj blisko rynku czy tez dworców, zgodnie z zasadą: gdzie są ludzie tam są klienci. Zastanawia jednak fakt, że przy sporej ilości taksówkarzy wszyscy oni mają z tego zysk. Przecież wcale tak dużo ludzi nie korzysta z ich usług. Jest to jednak mylne podejście. Mnóstwo osób decyduje się własnie na taksówki, choćby z powodu nieznajomości okolicy. Zawód taksówkarza to wcale niełatwy zarobek. Upał czy mróz, dzień czy noc muszą wyczekiwać na klientów. Dużym ułatwieniem dla taksówkarzy jest praca w dużej firmie. Dzięki temu klientów pozyskują również dzięki informacją z centrali, gdzie ludzie dzwonią aby zamówić taksówkę pod dom wracając z imprezy chociażby. Ostatnimi czasy rosnącą popularnością cieszą się tak zwane tanie taxi. Zazwyczaj są to nieoznakowane samochody prowadzone przez studentów. Numery telefonów takich osób zazwyczaj podawane są wśród znajomych, co daje względne bezpieczeństwo przed przyłapaniem na prowadzeniu nielegalnej działalości gospodarczej. Są one dużo tańsze od tych oficjalnych i każdy kto posiada namiary na takiego nielegalnego taksówkarza przeważnie korzysta właśnie z jego usług. Z pracy taksówkarza nie będzie nigdy bardzo wysokich zarobków. Jednak dużo osób ceni sobie własnie taką pracę, gdzie sami decydują o swoich godzinach pracy i mają bezpośredni wpływ na wysokość zarobków. Jak każda praca ma również swoje wady i zalety i dlatego nie każdy jest w stanie podołać jej specyfice. Praca taksówkarza może być interesującym pomyśłem na osiągnięcie sporych dochodów. W kilku ostatnich latach ilość ludzi pracujących w zawodzie taksówkarza wzrosła, co ma niezawodnie związek z wzrostem zamożności społeczeństwa.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację