favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transportUsługi warsztatowe

Wymiana i wulkanizacja opon, renowacja felg

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz specjalisty od opon samochodowych? Chciałbyś zlecić wymianę opon? A może interesuje Cię renowacja felg? Nasi eksperci od opon, kół i felg zajmą się Twoim autem kompleksowo - wymianą, wulkanizacją opon oraz renowacją felg!

Opisz dokładnie, jakie usługi związane z oponami, kołami i felgami Cię interesują.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 17  

W Polsce wymiana opon wciąż wzrasta. wedle ostatnich wycen w poprzednim roku sprzedano u nas blisko 10 mln opon. Niewątpliwie to dobra wiadomość. Opony zimowe to podstawa.Ogrom dróg krajowych i jezdni w metropoliach jest odśnieżana w odpowiednim czasie. Prowadzący podążają więc po wyschniętym, lub lekko mokrym asfalcie. to nieprawda, że w takowej sytuacji z powodzeniem dadzą radę opony używane latem. Zimówki wyróżniają się nie tylko ułożeniem wierzchniej warstwy opony, ale również masą, z której są wykonane. Są mniej sztywne. To znak, że w mniejszej temperaturze pracy osiągają optymalne właściwości. Jest to widoczne biorąc przykład z wyścigów aut, gdzie przed rozpoczęciem koła okrywane są matami ogrzewającymi, żeby opona w odpowiednim czasie miała idealną temperaturę pracy (ok. 80-90°C). Na drogach powłok się nie stosuje. Po prostu podczas jazdy opona zimowa jest w stanie rozgrzać się do idealnej temperatury choćby nawet w mroźne dni, a opona letnia na skutek innego składu- nie. Istotne, że jeśli zadecydujemy na wcześniejsze zmienienie zimówek, gdy temperatura jest wysoka, niczym nie ryzykujemy. Dają prawie taką samą trakcję jak opony letnie. Jedynym problemem jest bardziej zużywający się bieżnik. Poza tym krótki okres zmiany może spowodować, że jak spadnie pierwszy śnieg możemy mieć problem ze odnalezieniem osoby zmieniającej oponyz chwilą wolnego czasu. Kiedy jest najlepszy czas na wymianę? Nawet najdroższe opony zużywają się i przychodzi moment na nowe. W wypadku nieobecności tak oczywistych oznak zużycia, jak pęknięcia czy wybrzuszenia, krajowe reguły techniczne nakazują wymianę opon o bieżniku mniejszym niż 1,6 mm. Aczkolwiek, realnie patrząc, opona o tak zużytym bieżniku nie ma dużych możliwości na działanie, zwłaszcza gdy pada deszcz. Dlatego kiedy bieżnik osiąga głębokość 3-4 mm, oponę koniecznie trzeba zmienić. Gdy ogumienie nie ma jawnych uszkodzeń, opony należy zmienić również wtedy, kiedy osiągną wiek dziesięciu lat. Duży wybór Polski rynek opon zimowych jest już dojrzały. Być może nie w sensie świadomości kierujących i liczby osób, którzy zimówek stale korzystają, ale w sensie bogactwa ofert producentówowszem.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację