favore.pl
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz zlecić naprawę zawieszenia? A może obawiasz się, że podłoga w Twoim aucie jest w nienajlepszym stanie? U nas znajdziesz specjalistów od podwozi – zajmą się Twoim samochodem profesjonalnie, dbając o każdy szczegół!

Opisz dokładnie, jakie usługi związane z podwoziami Cię interesują, model auta itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 6  

Zabezpieczanie podwozia po kolei:

Naprawa podwozia to niezwykle kosztowna sprawa, z tego względu trzeba zadbać o jego zabezpieczenie. Konserwację podwozia rozpoczynamy od oczyszczenia go. Potem resztki usuwamy mechanicznie przy użyciu szpachelki. Wszystkie wykryte plamy rdzy usuwamy drucianą szczotką. Wszelkie dziury zaspawać pospawać. Po wyczyszczeniu wszelkich zardzewiałych plam dobrze jest zastosować na nie środka odrdzewiającego. Po użyciu podkładu, należy uszczelnić wszystkie łączenia blach, jakie oczyszczaliśmy specjalną pastą do spawanych łączeń. Potem stosujemy 1-2 warstwy akrylowego podkładu. Aby naprawa nadwozia nie była potrzebna warto podczas tych czynności ochronić karoserię przed uszkodzeniem. Po osuszeniu całości stosujemy główny środek ochronny pod postacią bitexu lub baranka. Baranek ma wielu zwolenników, ponieważ tworzy elastyczną warstwę bardziej wytrzymałą na uszkodzenia Aby solidnie zalać podwozie wystarczą cztery opakowania. Pryskamy z przerwami, aby następne warstwy mogły wyschnąć. Czas oczekiwania jest krótki, gdyż środek ten wysycha szybko. Istnieje jednakże jeszcze inny tańszy sposób zabezpieczania podwozia samochodu. Na oczyszczone z rdzy elementy nakładamy minię albo zwykły podkład przeciwrdzowy. Następnie wszystko pryskamy bitexem, nieco gęstszym który wtedy będzie pełnił dodatkowo funkcję uszczelniacza. I w ten sposób mamy solidnie zakonserwowane podwozie i spokój przez kilka zim.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację