favore.pl
KATEGORIE
  • Tuning
  • Tuning mechaniczny (65)
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz, by Twoje auto wyglądało lepiej? A może interesuje Cię modyfikacja silnika lub układu napędowego? Tuning mechaniczny i optyczny zapewnią Ci nasi specjaliści – Twój samochód będzie wyglądał i jeździł jak nigdy wcześniej!

Opisz dokładnie, jaki tuning Cię interesuje, termin wykonania itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3   z 3  

Rodzaje przeróbek aut Kiedyś wyrazem tuning określano jedynie takie zmiany w mechanice , które które są w stanie podrasować parametry samochodu. Komercjalizacja tego środowiska to podstawowy czynnik który spowodował, iż dziś tuning dotyczy także elementów stylistycznych samochodu, a zatem zmian w wizerunku pojazduoraz w jego wyposażeniu elektronicznym.Obecnie jest sporo nowych rodzajów tunigu. Obecnie wyróżniamy między innymi tuning mechaniczny oraz tuning elektroniczny. Tuning elektroniczny opiera się podobnie jak tuning mechaniczny na usprawnieniucech samochodu i zwiększaniu jego mocy jednak odnosi się głównie do elektroniki. Jeżeli mamy samochód używany do codziennej jazdy na drodze a pragniemy go usprawnić to tuning w takim wypadku jest całkowicie odmiennym działaniem niż w przypadku przerabiania samochodu do startowania w sporcie motoryzacyjnym. Przerabiając samochód codzienny, poruszający po ulicy w zwyczajnym trybie musimy brać pod uwagę kilka uwarunkowań. Po pierwsze pojazd poruszający się w ruchu drogowym powinien spełniać wymogi przepisów technicznych dopuszczenia samochodów do jazdy po ulicach publicznych. Jeżeli przeróbka sprawi, że samochód nie będzie spełniać tych warunków, będziemy mieli kłopoty z otrzymaniem akceptacji na tradycyjnym przeglądzie technicznym.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację