favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transport Częstochowa

Usługi warsztatowe, naprawy, Częstochowa

KATEGORIE
ZLECENIA - CZĘSTOCHOWA
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego? Chcesz zrobić przegląd swojego auta lub potrzebujesz diagnostyki samochodowej? Potrzebujesz skorzystać z usług mechanika, blacharza lub lakiernika? A może interesuje Cię tuning lub serwis klimatyzacji w aucie?

Wyszukaj interesujące Cię oferty lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim terminie, lokalizacji itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

W jaki sposób wybrać mechanika samochodowego - W życiu każdego posiadacza auta przychodzi taki moment, że musi zabrać swoje auto do mechanika, dlatego że coś się zepsuło. Nie powinno się w takiej sytuacji zwrócić się do pierwszego lepszego, chyba że sytuacja tego wymaga, np. jesteśmy poza granicami kraju albo samochód psuje się podczas podróży. Jednak jeżeli mamy sposobność wyboru warsztatu samochodowego to powinniśmy rozważyć kilka istotnych kwestii. Po pierwsze musimy zdecydować, czy udajemy się do autoryzowanego serwisu czy zwykłego niewielkiego warsztatu samochodowego. Jeśli zdecydujemy się na tę pierwszą możliwość, to możemy być pewni, że naszym samochodem zajmą się specjaliści, a każda nowa część będzie oryginalna. Jednakże naprawa w takim serwisie kosztuje. Chyba że samochód jest nadal na gwarancji, w takiej sytuacji nie powinniśmy nic zapłacić za usługę. Z kolei jeśli nie zależy nam na usunięciu usterek w autoryzowanym serwisie, to możemy się wybrać do zwykłego prywatnego warsztatu. Jednak przed wizytą trzeba dowiedzieć się jaką opinię ma konkretny warsztat. Może się okazać, że pracujący tam fachowcy nie do końca są najlepsi w swoim fachu i zamiast naprawić nasze auto, jeszcze coś dodatkowego w nim zepsują. Ponadto w takich warsztatach raczej nie używa się oryginalnych części. Więc jeżeli kolejną wizytę planujemy w autoryzowanym serwisie to musimy liczyć się z tym, że przez brak oryginalnych elementów nasz pojazd nie zostanie poddany naprawie. Oczywiście wizyta w małym warsztacie jest o wiele mniej kosztowna.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację