favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transport Kielce

Usługi warsztatowe, naprawy, Kielce

KATEGORIE
ZLECENIA - KIELCE
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego? Chcesz zrobić przegląd swojego auta lub potrzebujesz diagnostyki samochodowej? Potrzebujesz skorzystać z usług mechanika, blacharza lub lakiernika? A może interesuje Cię tuning lub serwis klimatyzacji w aucie?

Wyszukaj interesujące Cię oferty lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim terminie, lokalizacji itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2   z 2  

W jaki sposób wybrać warsztat samochodowy - W życiu każdego właściciela auta nadchodzi taki moment, że musi zabrać swój samochód do warsztatu, dlatego że coś się zepsuło. Nie powinno się w takiej sytuacji udać się do przypadkowego, chyba że sytuacja jest poważna, na przykład znajdujemy się za granicą lub samochód psuje się podczas podróży. Jednak jeżeli mamy możliwość wyboru warsztatu samochodowego to musimy rozważyć kilka istotnych elementów. Przede wszystkim powinniśmy postanowić, czy udajemy się do markowego serwisu czy zwyczajnego niewielkiego warsztatu samochodowego. Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję, to możemy być pewni, że naszym samochodem zajmą się profesjonaliści, a każda nowa część będzie oryginalna. Jednak naprawa w takim serwisie to duży koszt. Chyba że auto jest wciąż objęte okresem gwarnacyjnym, w takiej sytuacji nie powinniśmy nic zapłacić za naprawę. Natomiast jeżeli nie zależy nam na naprawie w autoryzowanym serwisie, to możemy się udać do zwykłego prywatnego warsztatu. Lecz przed wizytą należy dowiedzieć się jaką opinię ma konkretny warsztat. Może się okazać, że pracujący tam mechanicy nie do końca są najlepsi w swoim fachu i zamiast naprawić nasz samochód, jeszcze coś dodatkowego w nim zepsują. Oprócz tego w takich warsztatach raczej nie używa się oryginalnych części. Więc jeśli kolejną wizytę planujemy w autoryzowanym serwisie to musimy liczyć się z tym, że ze względu na brak oryginalnych elementów nasz samochód nie zostanie poddany naprawie. Jak wiadomo naprawa w prywatnym warsztacie jest dużo tańsza.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację