favore.pl
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Twój stary samochód zajmuje dużo miejsca na podwórku? Kwalifikuje się na złom? Skorzystaj z usług naszych specjalistów – zaoferują Ci złomowanie pojazdów w dobrej cenie!

Opisz dokładnie, jaki samochód masz do zezłomowania, termin zezłomowania itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 16  

Oddanie na złom samochodów - Jeżeli chcemy pozbyć się niesprawnego samochodu, którego nikt nie chce już odkupic, musimy oddać na złom samochód i go wyrejestrować. Po pierwsze trzeba odszukać stację demontażu, która ma prawo do wpisywania certyfikatów o złomowaniu pojazdu. Jeżeli samochód nie jest w stanie dojechać do stacji demontażowej samodzielnie, najcześciej możemy liczyć na gratisowy transport . Gdy sami dostarczymy pojazd, który jest jeszcze na chodzie można otrzymać za niego kilka stów ponieważ firma wymontuje z pojazdu jeszcze wiele części zamiennych. Musimy zapamiętać, że demontowanie auta na cześci samodzielnie jest zakazane. Może się to także nie kalkulować, bo stacja może chcieć do dziesięciu złotych za każdy brakujący kilogram. Jeżeli zdecydowaliśmy na Zzłomowanie pojazdów musimy przygotować dokumenty auta, czyli dowód rejestracyjny, kartę wozu, tablice rejestracyjne i nasz dowód osobisty lub paszport. Po kasacji papiery te zostają unieważnione. Należy z nimi i z dokumentem potwierdzającym kasację udać się do wydziału komunikacji żeby wyrejestrować pojazd. Tylko wtedy nie będziemy musieli płacić składki ubezpieczenia OC. W przypadku przedsiębiorstw transportowych zarządzanie flotą pojazdów jest nieco bardziej trudne, gdyż elementy z jednego niesprawnego auta mogą się przydać w innym.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację