favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transportUsługi pozostałe

Magazynowanie, przeładunek towarów

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś składować swój towar? Potrzebujesz w pełni sprawnego i nowoczesnego magazynu? Firmy, które tutaj zebraliśmy, zaproponują Ci usługę magazynowania na najwyższym poziomie – nowocześnie i bezpiecznie.

Opisz dokładnie swoje wymagania co do miejsca, termin użytkowania, co chcesz magazynować itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 8  

Widlaki w Polsce - coraz częściej sprzedaje się href="http://www.favore.pl/cat161523_wozki-przemyslowe.html">wózki przemysłowe z Azji. Większość rodzimych przedsiębiorstw używa widlaków kupionych dawno temu. Współcześnie oferta widlaków w naszym kraju jest już zbliżona do tej, jaką mają firmy w Europie Zachodniej. Głównym wykorzystaniem wózków widłowych jest przeładunek towarów. Bywają niezwykle różnorodne ładunki, które potrzebują konkretnych przysposobień. Dlatego obecnie wózki widłowe są dostosowanedo przeładunku w różnych okolicznościach. Obecnie w naszym kraju bardzo powszechne są widlaki elektryczne. Wózki widłowe na prąd są ciche oraz ekologiczne. Poza tym są mniej kosztowne w codziennym używaniu oraz mają większą funkcjonalność od widlaków z napędem spalinowym. Przeważająca część widlaków dostępnych teraz na rynku ma systemy komputerowe z ogromnymi ekranami, które na bieżącodostarczaja informacji o wielu niezbędnych rzeczach. Współczesne widlaki są coraz bardziej skomplikowane. Za to ich obsługa jest coraz łatwiejsza. Są np. wózki kierowane tylko przy użyciu dwóch pedałów- jeden do jazdy do przodu drugi do jazdy do tyłu. Hamowanie jest automatyczne gdy operator nie stosuje żadnego z pedałów. Można dostać również widlaki z obrotową kabiną, co zdecydowanie powiększa pole obserwacji podczas jazdy do tyłu. Niezwykle różnorodny jest także rynek widlaków z drugiej ręki. Odzwierciedla on zupełnie rynek nowych pojazdów, gdyż najlepiej sprzedawane są takie same marki.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację