favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transport PoznańUsługi pozostałe Poznań

Pomoc drogowa, holowanie pojazdów, Poznań

KATEGORIE
ZLECENIA - POZNAŃ
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Przewozisz samochód z miasta do miasta i potrzebujesz lawety? Twoje auto ruszy jedynie przy pomocy haka holowniczego? Potrzebna Ci pomoc drogowa? Zostaw to nam i nie martw się holowaniem auta. Nasi eksperci zajmą się tym błyskawicznie.

Opisz, jakiej pomocy drogowej potrzebujesz, jakie auto chcesz holować, termin etc.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 14  

Awarie skrzyni biegów najczęściej kończą się drogą naprawą. Ich występowanie można jednak znacznie zmniejszyć. Wystarczy właściwe Użytkowanie. Z poprawnym używaniem ręcznej skrzyni biegów związane jest sprzęgło, które musimy kontrolować w czasie zmiany biegów. Trzeba za każdym razem naciskać je do oporu. Każdy kierowca auta powinien zapamiętać, że w skrzyni biegów, należy wymieniać olej. W automatycznych przekładniach jest różnie – trzeba uzyskać radę serwisu, gdyż są przekładnie w których nie zmienia się oleju, a tylko uzupełnia jego stan. Specjaliści przypominają, że zabronione jest href="http://www.favore.pl/cat161517_pomoc-drogowa-holowanie.html">holowanie pojazdów z automatyczną skrzynią. W przypadku awarii uniemożliwiającej poruszanie się samochodem, trzeba skorzystać z usług pomocy drogowej. W wypadku holowania samochodu wyposażonego w ręczną skrzynię biegów, nie wolno zapominać o pozostawieniu dźwigni w pozycji biegu jałowego. Nieodpowiednie użytkowanie skrzyni biegów może doprowadzić do jej zepsucia. Naprawa skrzyni biegów jest niezwykle droga. Z tego powodu warto sprawdzać m.in. poziom oleju w przekładni. Reasumując oto podstawowe zasady właściwego używania skrzyni biegów: - zawsze należy wciskać sprzęgło do oporu, - wysokość biegu podczas jazdy nalezy dostosować do prędkości samochodu i obrotów silnika, - pierwszy bieg i bieg wsteczny należy wrzucać przy zatrzymanym samochodzie, - o sprawdzaniu poziomu oleju w skrzyni biegów i jego wymianie.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację