favore.pl
Favore.plUsługiUsługi rzemiosło i przemysłUsługi artystyczne, wzornicze

Rzemiosło artystyczne, sztuka ludowa, rękodzieła

Nie możesz znaleźć w sklepie oryginalnego świecznika, patery czy innego przedmiotu użytkowego, który idealnie podkreśli wystrój Twojego domu i będzie cieszył oko? Zdolni kowale, złotnicy i inni rzemieślnicy zrealizują Twoje marzenia o pięknym domu. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chciałbyś zlecić wykonanie rękodzieła? A może interesuje Cię sztuka ludowa? U nas znajdziesz specjalistów od rzemiosła artystycznego – wykonają dla Ciebie oryginalne przedmioty w atrakcyjnej cenie!

Opisz dokładnie, jakie przedmioty z zakresu rzemiosła artystycznego i rękodzieła itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 47  

Sztuka użytkowa – co to jest - Wyraz ‘sztuka’ kojarzy się przede wszystkim z malowidłami oraz rzeźbiarstwem. Dosyć często sztuka doceniana być może na wernisażach oraz pokazach. Prace malarzy i rzeźbiarzy zakupuje się w galeriach i na aukcji. Ale sztuka to nie niekoniecznie jedynie obrazy czy rzeźby. Generalnie w kanon tzw. sztuk wyzwolonych nie zalicza się sztuka użytkowa. Rzemiosło artystyczne to dział sztuki zajmująca się wykonywaniem przedmiotów, posiadających wyjątkowe walory estetyczne. Które to przedmioty codzinnego użycia? Są to przede wszystkim wyroby meblarskie, tkanina, czy wyroby ceramiczne. Możliwość ich zakupu jest powszechnie dostępna. Możemy je nabyć między innymi w supermarketach, na kiermaszach czy w profesjonalnych galeriach, np. w sklepie meblarskim. Często są one produkowane masowo. Wygląd tych wyrobów może być wobec tego zależny głównie od ilości produkcji oraz rodzaju klientów, dla których mają być przeznaczone. Przykładowo możemy zakupić dany system meblowy, produkowany do masowej sprzedaży czy nabyć odzież w sieciowych sklepach danej marki. Jednak wciąż doceniane są także wyrafinowane, w małych ilościach wyroby. Przy masowej produkcji danego produktu wystarczy jeden projekt na całe mnóstwo egzemplarzy. Rzemiosło artystyczne często dotyczy projektów wzorniczych dotyczących jedynie kilku wyrobów. Wzornictwo przemysłowe w tej kwestii odgrywa istotną rolę. Możemy nabyć na zamówienie zaprojektowany dla nas mebel lub tkaniny. Ceramika daje również mnóstwo możliwości. Oryginalna, ręcznie zdobiona zastawa na pewno zachwyci wszystkich znajomych i krewnych. Także odzież pochodząca od znanych projektantów może być na małą skalę. Wtedy produkty użytkowe mogą nabrać trochę odrębnego znaczenia. Nie są to jedynie przedmioty codziennego użytku, lecz także obiekty sztuki i rzemiosła.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację