Favore.plUsługiUsługi turystyka, sport i rekreacja PoznańUsługi sporty strzeleckie i myślistwo Poznań

Militaria, wiatrówki, noże, sklep z bronią, mundury, odzież wojskowa, spodnie bojówki, Poznań

ZLECENIA - POZNAŃ
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Poszukujesz odzieży wojskowej? A może chcesz kupić spodnie bojówki lub zaopatrzyć w broń? Wszelkiego rodzaju noże, wiatrówki i mundury znajdziesz w ofercie firm, które zebraliśmy. Zaproponują Ci najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

Opisz dokładnie, jakiego przedmiotu związanego z militariami szukasz, cena itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Nie znaleziono usług Określiłeś wyszukiwanie dla lokalizacji (Poznań) - wyszukaj na terenie całej Polski Przeglądaj katalog usług

Istnieje wiele form sportów samochodowych. Głównie są to rajdy i wyścigi samochodowe. Wyścigi odbywają się na zamkniętych torach, placach i różnych drogach. Startują w nich jedynie kierowcy. Samochody, które obserwujemy na wyścigach niekoniecznie spełniają warunki dopuszczenia do ruchu samochodowego. Samochodowe wyścigi dzielą się również na wyścigi torowe, równoległe oraz górskie. Wyścigi torowe , które rozgrywają się na zamkniętych torach wyłaniają zwycięzcę, spośród tego który pierwszy przekroczy linię mety lub np. pokona największą liczbę okrążeń toru w określonym czasie. Wyścigi równoległe odbywają się na dwóch prostych drogach. Są to duże place lub jakieś lotniska. Do rywalizacji staje jednocześnie dwóch zawodników. Linia mety oraz czas przejazdu również decydują o wygranej. Górskie wyścigi jak sama nazwa wskazuje odbywają się na górskich drogach, które są kręte i strome. Każde auto startuje indywidualnie, zaś o zwycięstwie decyduje zmierzony czas przejazdów. Co do rajdów samochodowych, to odbywają się one na drogach publicznych, oczywiście są całkowicie lub częściowo zamknięte. Założeniem wyścigu jest przebycie trasy w jak najmniejszym czasie. Tutaj do rywalizacji podchodzą zespoły dwuosobowe, złożone z pilota oraz kierowcy. Auta, które obserwujemy w tego typu rajdach muszą być dopuszczone do publicznego ruchu. Sporty samochodowe bywają niebezpieczne. Trzeba posiadać spore doświadczenie, co i tak nie zawsze zapewnia bezpieczeństwo. Inne ekscytujące aktywności to różnego rodzaju zabawy z bronią. Sklep z bronią palną daje możliwość na zakup różnego rodzaju sprzętu, zaś sprzedawcy chętnie udzielają rad co do wyboru interesującego nas modelu.