favore.pl
Favore.plUsługiUsługi turystyka, sport i rekreacjaUsługi sporty strzeleckie i myślistwo

Militaria, wiatrówki, noże, sklep z bronią, mundury, odzież wojskowa, spodnie bojówki

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Poszukujesz odzieży wojskowej? A może chcesz kupić spodnie bojówki lub zaopatrzyć w broń? Wszelkiego rodzaju noże, wiatrówki i mundury znajdziesz w ofercie firm, które zebraliśmy. Zaproponują Ci najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

Opisz dokładnie, jakiego przedmiotu związanego z militariami szukasz, cena itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2   z 2  

Wyróżnia się kilka form samochodowych sportów. Głównie są to wyścigi i rajdy samochodowe. Wyścigi są rozgrywane na torach zamkniętych, placach i różnych drogach. Startują w nich jedynie kierowcy. Samochody, które widzimy na wyścigach niekoniecznie spełniają wymogi dopuszczenia do ruchu samochodowego. Samochodowe wyścigi dzielą się również na wyścigi torowe, równoległe oraz górskie. Wyścigi torowe , które rozgrywają się na torach zamkniętych wyłaniają zwycięzcę, spośród tego który pierwszy dotrze do linii mety lub np. pokona największą liczbę okrążeń toru w wyznaczonym czasie. Wyścigi równoległe odbywają się na dwóch prostych drogach. Są to duże place lub jakieś lotniska. Do konkursu staje w tym samym czasie dwóch zawodników. Linia mety i czas przejazdu również stanowią o zwycięstwie. Wyścigi górskie jak sama nazwa wskazuje mają miejsce na drogach górskich, które są kręte i strome. Każdy samochód startuje indywidualnie, zaś o wygranej decyduje zmierzony czas przejazdów. W kwestii rajdów samochodowych, to mają miejsce na drogach publicznych, oczywiście są całkowicie lub częściowo zamknięte. Celem jest przebycie trasy w jak najszybszym czasie. Do rywalizacji podchodzą zespoły dwuosobowe, które składają się z kierowcy oraz pilota. Samochody, które widzimy w tego typu rajdach muszą być dopuszczone do ruchu ogólnego. Sporty samochodowe bywają niebezpieczne. Trzeba mieć spore doświadczenie, co i tak nie zawsze zapewnia bezpieczeństwo. Pozostałe fascynujące aktywności to różnego rodzaju zabawy z bronią. Sklep z bronią palną daje szansę na zakup różnego rodzaju ekwipunku, a sprzedawcy chętnie służą radą w kwestii wyboru odpowiedniej broni.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację