favore.pl
Chcesz skorzystać z usług biura podróży, które zorganizuje wymarzone wakacje dla Twojej rodziny? Tutaj zebraliśmy dla Ciebie najlepsze oferty. Agencje turystyczne oferują wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjazdy zabytkoznawcze i wypoczynkowe do wielu pięknych miejscowości oraz transport lotniczy i autokarowy. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
strony internetowe
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz wyjechać za granicę lub nad polskie morze? Szukasz biura podróży, które zaoferuje Ci niezapomniane wakacje? Sprawdź oferty zebranych przez nas biur podróży – znajdziesz ofertę dostosowaną do wymagań Twoich i Twojej rodziny.

Opisz dokładnie, jakie miejsce Cię interesuje, jaki transport, cena, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 138  

Biura podróży - Czym kierować się przy wyborze biura podróży?

Bardzo często słyszy się o bankructwie biur podróży. Często staje się to nagle i jest wielkim zaskoczeniem, dlatego warto wcześniej zapoznać się z touroperatorem by uniknąć przykrego incydentu w trakcie wakacji lub ich planowania. Czym więc warto się kierować przy wyborze biura podróży przy kupnie swoich niezapomnianych wakacji?

Na początku sprawdź czy biuro działa legalnie. Warto przeprowadzić weryfikacje i sprawdzić czy widnieje w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych. Najszybciej da się to sprawdzić w Centralnym Rejestrze Zezwoleń Turystycznych Ministerstwa Gospodarki i Pracy w Warszawie. Biura podróży działające w Polsce, tak jak każdą inną firmę, można również sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz bazie CEIDG. Warto też upewnić się sprawdzając informacje na temat biura w Urzędzie Marszałkowskim.

Dowiedz się ile wynosi gwarancja ubezpieczeniowa biura. W większości przypadków nie można liczyć na pełny zwrot kosztów wyjazdu, ale warto kierować się zasadą: czym wyższa gwarancja tym lepiej dla nas.

Warto zapoznać się z sytuacja finansową biura. W tym celu pomocnym adresem będzie Serwis Ochrony Konsumenta KRD. Dowiemy się tam m.in. czy i na ile biuro jest zadłużone i kto jest wierzycielem. Jeżeli biuro jest zadłużone, jest to pierwszy sygnał ostrzegawczy i musimy liczyć się z tym, że podczas naszego wypoczynku biuro może ogłosić upadłość.

Ważnym wyznacznikiem będą rekomendacje, zarówno od znajomych, jak i te znalezione w Internecie. Należy jednak pamiętać, że ludzie najczęściej wylewają w Internecie negatywne emocje i bardzo rzadko dzielą się pozytywnymi opiniami. Lepiej przejrzeć kilka różnych stron by wyciągnąć z tego własne wnioski. Znajdź informacje w popularnych witrynach z wiadomościami. Gdy pojawiają się niepokojące zdarzenia , media starają się je nieustannie przedstawiać, np. problemy biura ze sprowadzeniem turystów do kraju.

.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację