favore.pl
Favore.plUsługiUsługi zdrowie i urodaUsługi lekarze specjaliści

Flebolog, chirurgia naczyniowa, leczenie żylaków

Cierpisz z powodu uczucia ciężkich nóg, szpecących pajączków lub żylaków na nogach? Lekarze flebolodzy pomogą Ci w walce z tym problemem. Tu oferują usługi w zakresie diagnozowania i różnych metod leczenia niewydolności żylnej, między innymi skleroterapii i zamykania naczyń laserem. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Obserwujesz na swoich nogach żylaki albo pajączki? A może martwisz się obrzękiem wokół kostek, który nasila się pod koniec dnia? Warto sprawdzić, czy nie jest to zapalenie żył lub inna choroba. Wśród zebranych u nas flebologów znajdziesz na pewno takiego, który Ci pomoże!

Opisz dokładnie, jakie objawy Ci towarzyszą, jakich zabiegów związanych z żylakami szukasz itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2   z 2  

Jedną z przyczyn rosnącej liczby zgonów jest występowanie tętniaków. Pojawiają się bez objawów, by w pewnej chwili atakować ze zdwojoną siłą, a w rezultacie prowadząc do śmierci. Operowanie tętniaków są często skomplikowane, gdyż często umiejscowione są na mózgu, który grozi uszkodzeniem. Usuwaniem tętniaków zajmuje się ,chirurgia naczyniowa która jest w stanie naprawić naczynie, nie ryzykując uszkodzenia najbliższym jej narządom. Nie ulega wątpliwości, że tętniaki są groźne i niebezpieczne dla zdrowia. Czym właściwie są tętniaki? Tętniak tworzy się kiedy światło naczyń krwionośnych rośnie o co najmniej połowę względem swojego prawidłowego rozmiaru. Powiększenie pojawia się nie bacząc na to, czy jest to mała tętnica, czy aorta – tętnica główna. Z czasem na poszerzonej już tętnicy odznaczają się wybrzuszenia, przypominające bąble. Jest to powód rozciągania się ścian tętnic. Jeżeli takie wybrzuszenie rośnie, rośnie zagrożenie, że może pęknąć, co może spowodować przedostanie się krwi poza naczynie, i zalać narząd, który później jest uciskany przez tę krew. Prowadzi to do uszkodzenia narządu i śmierci. Medycyna nie potrafi jeszcze wyjaśnić szczegółowych powodów pojawiania się tętniaków, mimo że pojawiają się one dość często i stają się częstym problemem zdrowotnym pacjentów. Lekarze ustalili kilka głównych elementów, które mogą stymulować występowanie tętniaków. Należą do nich między innymi: miażdżyca, różne procesy zapalne, rezultat uszkodzenia naczyń krwionośnych. W celu zdiagnozowania tętniaka przeprowadza się szereg badań kardiologicznych, a w momencie, gdy tętniak osadza się w mózgu, dokładne badania a w dalszej kolejności operację przeprowadza lekarz neurolog . Nie sprecyzowano konkretnej wskazówki, której należy się pilnować, by zapobiec powstawaniu tętniaków. Sprawdzoną metodą mogą być okresowe badania, pozwalające ujawnić tętniaka w jego wczesnej fazie.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację