favore.pl
Favore.plUsługiUsługi zdrowie i urodaUsługi ochrona zdrowia

Rehabilitacja, kręgosłupa, pooperacyjna, powypadkowa, masaże lecznicze

Chcesz skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych? Tutaj znajdziesz oferty usług lekarzy specjalizujących się w rehabilitacji oraz specjalistycznych ośrodków oferujących zajęcia gimnastyczne, krioterapię, naświetlanie laserem, masaże i inne zabiegi poprawiające sprawność i ułatwiające powrót do formy. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz profesjonalistów, którzy pomogą Ci wrócić do zdrowia po wypadku? Masz problemy z kręgosłupem i potrzebujesz rehabilitacji? A może szukasz masaży leczniczych? U nas znajdziesz kompleksowe usługi w tym zakresie – od zabiegów rehabilitacyjnych po masaże!

Opisz dokładnie, jakiej rehabilitacji lub masażu potrzebujesz, miejsce wykonywania zabiegu itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 28  

Rehabilitacja pleców - Siedzący tryb życia i mało ruchu są przyczynami coraz częstszych kłopotów z kręgosłupem. W efekcie na bóle pleców narzekają coraz młodsi. W pozbywaniu się tych chorób ogromne znaczenie ma rehabilitacja kręgosłupa. Jednakże żeby była ona skuteczna potrzebni są wyspecjalizowani rehabilitanci, którzy tworzą systemy ćwiczeń. W fizjoterapii pleców wykorzystuje się kinezyterapię, fizykoterapię, oraz masaż pleców jak |również zastosowanie ma medycyna naturalna. W leczeniu chorób kręgosłupa wykorzystuje się również sposoby treningowe oraz naturalne. W rehabilitacji kręgosłupa niezwykle istotny jest wywiad i współpraca chorego z rehabilitantem. Dopiero po przeprowadzeniu odpowiednich badań i i po wywiadzie można stworzyć zestaw ćwiczeń, które pomogą uśmierzyć cierpienie. Kinezyterapia jest jedną z podstawowych dróg wykorzystywaną w leczeniu bólu pleców. Jest to rehabilitacja ruchem, jako impulsem stymulującym układ kostny, stawowy i mięśniowy. Najpierw konieczne jest sprawdzenie stanu chorego później opracowanie zestawu ćwiczeń, kontrolowanie postępów i ewentualne zmiany. Dzięki temu terapia ruchem pomaga wrócić do minionej aktywności fizycznej, dbając również o zdrowie psychiczne pacjenta.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację