Favore.plUsługiUsługi pozostałe KatowiceUsługi ekologia KatowiceUsługi woda i ścieki Katowice

Oczyszczanie i uzdatnianie wody, filtry do wody i dystrybutory wody, odżelazianie, Katowice

Jeśli chcesz założyć oczyszczalnię ścieków na potrzeby małego gospodarstwa lub do celów przemysłowych, mamy dla Ciebie oferty firm, które proponują oczyszczalnie biologiczne jako rozwiązanie bezpieczne dla środowiska i Twojego portfela oraz inne sposoby filtrowania wody i ścieków. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Katowice i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Zastanawiasz się nad ekologicznymi rozwiązaniami dotyczącymi oczyszczania wody? Chcesz założyć przydomową oczyszczalnię ścieków? Wszelkie usługi związane z wodą i ściekami zaproponują Ci nasi specjaliści.

Opisz dokładnie, czy potrzebujesz uzdatniania, pozyskiwania czy oczyszczania wody, jaka oczyszczalnia Cię interesuje itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Kompletna strona internetowa dla Twojej firmy Profesjonalna grafika, indywidualne treści dopasowane do Twojej działalności.
    Domena + roczne utrzymanie strony w cenie. Strona WWW Cała Polska
    HIT
  • Przepompownie Ścieków - Przydomowe 505 111 875 Przydomowe Przepompownie Ścieków. Idealne dla przepompowywania ścieków surowych lub podczyszczonych do szamba, oczyszczalni ścieków, ka...Przepompownie Ścieków - Przydomowe 505 111 875, Kraków, Brzeszcze, Katowice, małopolskie 2 800 zł sztuka Rabat Kraków, Brzeszc…małopolskie
  • brak zdjęcia

W jaki sposób uzdatnić wodę pitną w warunkach niecodziennych - Uzdatnianie wody to sprawa, którą w cywilizowanym świecie szary człowiek nie musi się kłopotać. W każdym miejscu istnieją specjalistyczne instytucje i przedsiebiorstwa, które się tym zajmują. A zwykły obywatel odkręca kurek i zrobione. Ale co robić gdy w czasie wakacyjnych podróży i wypraw zacznie nam brakować wody pitnej? Nawet mycie zębów i spożywanie owoców umytych w zanieczyszczone wodzie jest groźne. Nie wspominając już naweto jej wykorzystywaniu do picia. Trzeba zatem bezwzględnie wykorzystywać przy tego typu czynnościach wodę mineralną. Jednak pod namiotem w lesie także o nią niełatwo. Trzeba wówczas uzdatniać wodę z rzeki czy studni. Pod żadnym pozorem nie można pić wody prosto z tych miejsc, szczególnie” zwłaszcza kiedy jedziemy w trudno dostępne części Azji albo Ameryki Południowej. Domy tam na pewno nie są podłączone do kanalizacji w powszechny w Europie sposób. Podstawową metodą na pozbycie się z wody groźnych bakterii i pierwotniaków jest jej zagotowanie. Ale musi ono trwać wystarczająco długo- przynajmniej 15 minut. Podczas wysokogórskich wypraw na dużych wysokościach niższe ciśnienie atmosferyczne powoduje że temperatura wrzenia obniża się. Dlatego gotowanie wody nawet przez kilkanaście minut bywa nieskuteczne. Kolejną drogą na oczyszczenie wody jest dodanie do niej związków o mocnych właściwościach utleniających takich jak związki chloru, srebra lub jodu. Możemy je dodać do wody w postaci pastylek lub płynu. Kolejnym sposobem może być przefiltrowanie wody z zastosowaniem specjalistycznych maszyn posiadających zestaw filtrów ceramicznych. Ogłoszenia firm, zajmujących się się ich sprzedażą na pewno znajdziesz w Internecie, zatem przed zaplanowanym dłuższym biwakiem korzystnie jest je kupić.