Favore.plUsługiUsługi pozostałe RadomUsługi ekologia RadomUsługi woda i ścieki Radom

Oczyszczanie i uzdatnianie wody, filtry do wody i dystrybutory wody, odżelazianie, Radom

Jeśli chcesz założyć oczyszczalnię ścieków na potrzeby małego gospodarstwa lub do celów przemysłowych, mamy dla Ciebie oferty firm, które proponują oczyszczalnie biologiczne jako rozwiązanie bezpieczne dla środowiska i Twojego portfela oraz inne sposoby filtrowania wody i ścieków. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Radom i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - RADOM
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Zastanawiasz się nad ekologicznymi rozwiązaniami dotyczącymi oczyszczania wody? Chcesz założyć przydomową oczyszczalnię ścieków? Wszelkie usługi związane z wodą i ściekami zaproponują Ci nasi specjaliści.

Opisz dokładnie, czy potrzebujesz uzdatniania, pozyskiwania czy oczyszczania wody, jaka oczyszczalnia Cię interesuje itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Kompletna strona internetowa dla Twojej firmy Profesjonalna grafika, indywidualne treści dopasowane do Twojej działalności.
    Domena + roczne utrzymanie strony w cenie. Strona WWW Cała Polska
    HIT
  • FILTRY DO WODY, ODWRÓCONA OSMOZA - W - WA, LUBLIN Badanie wody, dobór urządzeń, montaż i serwis. Odżelaziacze, odmanganiacze, zmiękczacze - koniec twardej wody i kamienia. Osmoza - ultraczysta woda w domu. Tani...brak zdjęcia WARSZAWA, LUBLI…mazowieckie
  • brak zdjęcia

Jak uzdatnić wodę w sytuacjach ekstremalnych - Uzdatnianie wody to kwestia, którą w normalnym świecie szary obywatel nie musi się kłopotać. Wszędzie są specjalne firmy oraz zakłady, które się tym zajmują. A szary obywatel odkręca kurek i zrobione. Ale co robić kiedy w czasie letnich wojaży czy wypraw w nieznane zabraknie nam wody pitnej? Nawet mycie zębów czy jedzenie warzyw mytych w zanieczyszczone wodzie jest groźne. Nie wspominając już naweto jej wykorzystywaniu do picia. Trzeba zatem bezwzględnie stosować przy tego typu czynnościach wodę mineralną. Ale na biwaku w lesie również o nią niełatwo. Należy wtedy uzdatniać wodę ze strumienia czy studni. W żadnym wypadku nie można spożywać wody wprost z tych miejsc, szczególnie” zwłaszcza gdy jedziemy w trudno dostępne części Azji czy Ameryki Południowej. Domostwa tam z pewnością nie są skanalizowane w powszechny w Europie sposób. Podstawową drogą na pozbycie się z wody groźnych mikroorganizmów jest jej zagotowanie. Jednak musi to trwać odpowiednio długo- przynajmniej kilkanaście minut. W czasie górskich wypraw na dużych wysokościach niższe ciśnienie atmosferyczne powoduje że temperatura wrzenia wody spada. W związku z tym gotowanie wody nawet przez kilkanaście minut bywa niewystarczające. Inną drogą na oczyszczenie wody jest dodanie do niej substancji o silnych działaniach utleniających jak np. związki chloru, srebra czy jodu. Można je dodać do wody pod postacią tabletek lub płynu. Kolejnym sposobem może być filtrowanie wody z zastosowaniem specjalistycznych maszyn posiadających komplet filtrów ceramicznych. Ogłoszenia firm, które zajmują się ich sprzedażą bez wątpienia odnajdziesz w Internecie, także przed zaplanowanym dłuższym biwakiem warto się w nie zaopatrzyć.