favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe OpoleUsługi wróżby, porady ezoteryczne Opole

Jasnowidz, pomoc w poszukiwaniu osób zaginionych, jasnowidzenie, wizjonerstwo, medium, przepowiednie, Opole

KATEGORIE
ZLECENIA - OPOLE
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz porady w istotnych życiowych decyzjach? Chcesz być gotowy na to, co czeka Cię w przyszłości? Szukasz jasnowidza? U nas znajdziesz osoby, które przepowiedniami i wróżbami zajmują się zawodowo.

Opisz dokładnie, jakie przepowiednie, wróżby Cię interesują itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • UZDROWICIEL Mariusz Bryk, Opole, opolskie
    UZDROWICIEL Mariusz Bryk MEDYCYNA NATURALNA, UZDROWICIEL Mariusz Bryk Podaje prawdziwą przyczynę dolegliwości. Jak duża jest nierównowaga pomiędzy organami. ...
    250 zł sztuka Opoleopolskie
  • Jasnowidz Opole i okolice, Opole, opolskie
    500 zł sztuka Rabat Opoleopolskie

Wyprawa do jasnowidza oraz porady ezoteryczne - Kilkanaście lat temu temu nie było telewizji, Internetu i innych środków, którymi dzisiaj dociera do nas reklama. Słyszymy współcześnie o masach bioterapeutach,uzdrowicielach, jasnowidzach, radiestetach, wróżkach czy mistrzach duchowych proponujących nam cudotwórczą pomoc i masowo proponujących się jak i gdzie wypadnie. Powinniśmy rozważyć, co dają nam porady ezoteryczne oraz jaki wpływ wywierają na naszą egzystencję. Zdecydowana większość ludzi pragnie przewidzieć swoją przyszłość. Wyglądają, które podpowiedzą im jak działać, by przyszłość przedstawiała się w różowych barwach. Jednak przyszłość i te wskazówki tkwią w nas samych. Wszystko to, co ma się zdarzyć nie jest uzależniona od innych, ale również od nas samych, naszych występków, a także naszego charakteru. Wróżby i wróżenie są zespołem czynności, które za cel mają przepowiadanie przyszłości przy użyciu różnorakich przedmiotów i technik. Niektóre wróżby oraz metody przepowiadania przyszłości odnoszą się bardzo często do sił paranormalnych. Wróżbita ma na celu wydobyć Twój talent, jak również zaradzić w pewnych wypadkach, które niepokoją Cię, przedstawić alternatywne rozwiązanie , jak również podpowiedzieć - w jaki sposób możesz osiągnąć własne apogeum radości. Wróżbita, jasnowidz usuwa opory, oczyszcza energię, zdejmuje złe uroki oraz klątwy , leczy kolorami, zajmuje się stylizacją wyglądu - kreowaniem wizerunku, a także rozwiązuje problemy oraz dylematy człowieka, które z jego punktu widzenia wydają się nie do rozwikłania. Duże grono z nas pragnie zerwać kotarę, za którą jest nasz dalszy los, czy też zinterpretować wizje, które wydają się nadprzyrodzone. Dlatego to też, coraz częściej wybieramy się do jasnowidzów, wróżek, czy korzystamy z usług różnych specjalistów.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację