favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe Opole

Wróżby, porady ezoteryczne, Opole

KATEGORIE
ZLECENIA - OPOLE
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz poznać swoją przyszłość lub poradzić się w trudnej sytuacji? Szukasz wróżki, jasnowidza lub astrologa? Potrzebujesz wróżby z kart tarota? A może kogoś, kto pokieruje i wesprze Twój rozwój duchowy?

Wyszukaj ofertę kierując się kategoriami lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim zakresie itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • UZDROWICIEL Mariusz Bryk, Opole, opolskie
    UZDROWICIEL Mariusz Bryk MEDYCYNA NATURALNA, UZDROWICIEL Mariusz Bryk Podaje prawdziwą przyczynę dolegliwości. Jak duża jest nierównowaga pomiędzy organami. ...
    250 zł sztuka Opoleopolskie
  • Jasnowidz Opole i okolice, Opole, opolskie
    500 zł sztuka Rabat Opoleopolskie

Wizyta u jasnowidza , a rady ezoteryczne - Kilkadziesiąt lat temu nie było telewizji, Internetu oraz innych kanałów, którymi dzisiaj dopływa do nas masowa reklama. Słyszymy obecnie o ogromnej ilości uzdrowicielach, bioterapeutach, jasnowidzach, radiestetach, mistrzach duchowych czy wróżkach proponujących nam cudotwórcze rozwiązania , a także masowo proponujących się jak i gdzie wypadnie. Warto przemyśleć, co dają nam porady ezoteryczne oraz jaki wpływ wywierają na naszą codzienną egzystencję. Większość ludzi chciałaby poznać swoją przyszłość. Wyglądają, które naprowadzą ich jak postępować, by przyszłość przedstawiała się w różowych barwach. Jednakże przyszłość i te wskazówki tkwią w nas samych. Wszystko to, co ma się wydarzyć zależy nie tylko od innych, ale też od nas, naszego działania, jak również naszego charakteru. Wróżby oraz wróżenie są zespołem czynności, które mają na celu przepowiadanie najbliższej przyszłości przy użyciu specjalnych rzeczy oraz metod. Prawie wszystkie wróżby , a także metody przepowiadania przyszłości odwołują się bardzo często do sił nadprzyrodzonych. Wróżka ma na celu odkryć Twój talent, a także poradzić w trudnych przypadkach, które niepokoją Cię, wskazać alternatywę oraz podsunąć odpowiedź - w jaki sposób możesz dosięgnąć własnego apogeum szczęścia. Wróżka, jasnowidz usuwa opory, oczyszcza energię, zdejmuje złe uroki i klątwy, leczy kolorami, zajmuje się kreowaniem wizerunku – stylizacją wyglądu, , jak również rozwiązuje kłopoty oraz rozterki człowieka, które z jego punktu patrzenia zdają się nie do rozwiązania. Duże grono z nas pragnie zerwać zasłonę, za którą ukryty jest nasz dalszy los, albo wyjaśnić zdarzenia, które wydają się nadprzyrodzone. Dlatego to też, coraz częściej decydujemy się na wizyty u jasnowidzów, wróżek, a także korzystamy z usług wielu innych znachorów.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację