Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Czym wyczyścić przypalone żelazko?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czym wyczyścić przypalone żelazko?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bajaderka 20 wrz 2010, 16:44
    Problem, jak w temacie. Spaliłam wczoraj nie tylko ulubione spodnie, ale i stopkę żelazka smutny Znacie jakieś sposoby, żeby chociaż żelazko uratować, bo na spodnie już nie liczę...
    Cytuj
  • AAnka 20 wrz 2010, 19:55
    A jaką masz stopkę, bo jak teflonowa, to trzeba znacznie bardziej uważać. Jeśli masz zwykłą to proponuję taki sposób: na drewnianej deseczce kładziesz kartkę papieru, na to sypiesz solą i pracujesz, aż sól nie wchłonie całego brudu. Trochę z tym zabawy, ale działa.
    Cytuj
  • anna49 20 wrz 2010, 20:37
    Ja takie rzeczy czyszczę zazwyczaj wodą z octem i schodzi.
    Cytuj
  • alpaka 20 wrz 2010, 21:30
    pamiętaj tylko, żeby przed czyszczeniem dobrze ostudzić żelazko. Wiem, że to logiczne, ale czasem można zapomnieć, a wtedy dopiero będą szkody.
    Cytuj
  • bajaderka 21 wrz 2010, 0:21
    Spokojnie, wyłączę i ostudzę przymrużenie oka Chyba woda z octem bardziej mnie przekonuje, trochę mi się nie chce bawić z tą solą...
    Cytuj
  • barbara_k 21 wrz 2010, 1:59
    Ja takie rzeczy czyszczę po prostu Cifem. Schodzi rewelacyjnie!!!
    Cytuj
  • bajaderka 21 wrz 2010, 9:00
    barbara_k napisał:Ja takie rzeczy czyszczę po prostu Cifem. Schodzi rewelacyjnie!!!
    Sprytne, o tym nie pomyślałam, a ostatnio Cifem czyściłam białe adidasy... Ten środek jest chyba na wszystko przymrużenie oka Na pewno wypróbuję uśmiech
    Cytuj
  • Ekspert_Philips 28 wrz 2010, 16:38
    Witam,
    stopę żelazka należy czyścić czystą, miękką szmatką przeznaczoną do powłok nieprzywierających. Należy ją zanurzyć w roztworze wody i delikatnego detergentu do mycia naczyń, a następnie przetrzeć stopę. W ten sposób należy czyścić całą powierzchnię stopy, pamiętając, aby nie szorować zbyt mocno. Jeśli delikatny detergent nie wyczyści ze stopy żelazka przypalonych elementów radzę kupić specjalny sztyft do czyszczenia żelazek. Smaruje się nim po rozgrzanym żelazku, a następnie stopę żelazka wyciera się suchą ścierką. Trzeba pamiętać, by żelazko czyścić tylko wtedy, gdy jest ono zimne i nie podłączone do gniazdka elektrycznego.
    -------------------
    Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu
    bezpośredniego.


    Cytuj
  • Petinka 5 lis 2015, 13:24
    W temacie czyszczenia żelazka słów jeszcze kilka znajdziecie w tym artykule [url=http://www.klikmapa.pl/jak-wyczyscic-zelazko.html]http://www.klikmapa.pl/jak-wyczyscic-zelazko.html[/url]
    Cytuj
  • 27 lis 2015, 19:28
    Pewnie istnieje wiele różnych sposobów, ale najważniejsze to mieć porządne akcesoria, np ściereczki.
    Cytuj
1 2 z 2  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum