FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - apteki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 18 paź 2013, 18:35
    Zastanawiam się nad skorzystaniem z e apteki, czy ktoś z was robił zakupy w ten sposób? Czy faktycznie jest tak że można na tym zaoszczędzić?
    Cytuj
  • sloneczko9 18 paź 2013, 19:52
    Zwykle kupuje kosmetyki apteczne typu Vichy, Lierec, Solgar czy leki homeopatyczne itd. Przesyłkę zwykle otrzymuje na drugi dzień od zamówienia. Z pewnością jest taniej od kilku do kilkudziesięciu procent.
    Cytuj
  • Bors 21 paź 2013, 14:28
    Przy większym zamówieniu rzeczywiście można sporo zaoszczędzić
    Cytuj
  • JohnRambo 22 paź 2013, 11:30
    Z e-aptekami jest tak jak z innymi sklepami internetowymi i mozna tam bez problemów kupować. Warto jednak kupować u większych sieciówek niż u małych, słabych sklepów.
    Cytuj
  • 27 paź 2013, 10:42
    Ja kupowalam, czasem uda sie znalezc cos taniej,i nie musisz wychodzic z domu przymrużenie oka
    Cytuj
  • Gareth88 15 lis 2013, 13:29
    Opłaca się zdecydowanie gdy robisz zamówienie na te minimum kilkadziesiąt złotych, w innym przypadku to strata czasu bo kilka dni czekasz na przesyłkę w końcu
    Cytuj
  • akbar 31 gru 2013, 11:16     (ostatnio zmieniony przez autora 3 sty 2014, 11:55, w całości zmieniany 3 razy)
    apteki internetowe są wedlug mnie bardzo fajnym rozwiązaniem dla każdego i nie mówię tutaj tylko o cenach, bo są one faktycznie bardzo kuszące, według mnie największym plusem jest to, że można sobie porównać ceny różnych produktów, a tego nie da się zrobić jeśli kupujemy w aptekach stacjonarnych, siedzimy sobie wygodnie w domu i kupujemy tam gdzie najtaniej, a różnice w cenach są spore uśmiech apteka internetowa to dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych i takich, które nie chcą stać w kolejce razem z chorymi ludźmi i osobiście wydaję mi się, że takie online apteki mają szerszy wybór produktów, w sieci kupowałem już w kilku aptekach i mogę polecić m.in. http://apteka-zdrowie.eu/ za szybki czas realizacji i niskie ceny
    Cytuj
  • Loki80 9 sty 2014, 12:27     (ostatnio zmieniony przez autora 13 sty 2014, 8:23, w całości zmieniany 1 raz)
    w e-aptekach łatwo dostać rzeczy których nie mają w tradycyjnych, apteki internetowe są po prostu lepiej zaopatrzone

    http://www.favore.pl/forum/o-rozrywce-imprezach-i-sztuce/dj-czy-zespol-na-wesele,1691,5.html#post_38672
    Cytuj
  • nina_ky 19 sty 2014, 21:28
    Po pierwsze są dobrze zaopatrzone a po drugie, faktycznie ceny są ciut niższe niż w sklepach stacjonarnych.
    Cytuj
  • 1 maj 2014, 17:51
    Zdecydowanie polecam - są tańsze i lepiej zaopatrzone od aptek stacjonarnych.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum
Poprzednia: Grubościomierz?