Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

E - apteki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - apteki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ewelina_L 29 maj 2014, 18:46
    Opłaca si. Tyle, że trzeba zrobić zakupy z wyprzedzeniem, na przesyłkę trochę się czeka.
    Cytuj
  • lolo12 11 wrz 2014, 15:09
    E apteka i zwykła apteka to to samo. Jeśli mamy czas to warto zamawiać .
    Cytuj
  • aneta100387 12 lis 2014, 17:20
    Ja leków nigdy nie kupowałam w takiej aptece, jedyną rzeczą, którą kupiłam były [url=http://]maski ochronne[/url], które o dziwo przyszły bardzo szybko. Byłam zadowolona z zakupu.
    Cytuj
  • helenaa91 14 lis 2015, 15:57     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lis 2015, 12:30, w całości zmieniany 1 raz)
    W e-aptekach (głównie w http://www.kuzniazdrowia.pl ) zamawiałam leki kilkadziesiąt razy i polecam to także innym - wychodzi znacznie taniej niż w normalnych aptekach i nie trzeba stać w kolejce. Przy okazji kupuję też w takich aptekach niektóre kosmetyki.
    Cytuj
  • Glinka 8 gru 2015, 17:55
    Pamiętajcie, że od leków też się można uzależnić. W pewnej fazie, leki po prostu przestają na nas działać- są obojętne dla naszego organizmu. Bierzemy ich coraz więcej, jednak nic nam to nie daje. Po pewnym czasie sięgamy po kolejne itd.
    Cytuj
  • mscislaw 30 sty 2018, 11:12
    Równiez polecam
    Cytuj
  • AngelikaSwie 30 sty 2018, 12:30
    Sama kiedyś nie byłam przekonana do kupowania w aptekach internetowych. Ale kupiłam raz, dwa. I obecnie jak mam już kupić jakiś lek czy suplement, którego nie potrzebuję na już i na teraz to wole zamówić właśnie w aptece internetowej. Warto jest porównać sobie cenę danego produktu w porównywarkach cenowych i zdecydować się na najtańszą aptekę. Nawet z kosztem wysyłki jest taniej niż w niektórych aptekach stacjonarnie ( szczególnie tych niezrzeszonych).
    Dobre ceny ma apteka internetowa cefarm. Jedna z wiekszych aptek obecnie.
    Cytuj
  • Lilka32 30 paź 2019, 16:38
    Pewnie, że się opłaca, jeszcze raz jak są e receoty, nie dość, że ceny lepsze, to nie trzeba stać w kolejkach, sama zamawiam na doz.
    Cytuj
  • favcia 3 lis 2019, 23:13
    Ja zamawiam z doz on line, świetnie się to sprawdza, jest sporo taniej a dostawa szybka i paczka fajnie zapakowana.
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 18:20
    Też zamawiam na doz, teraz jeszcze jak jest realizacja e-recepty to już w ogóle jest mega ułatwienie.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum
Poprzednia: Grubościomierz?