FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Agroturystyka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Vicen 21 lis 2012, 15:41
    Co sądzicie o tej formie spędzania wolnego czasu? Wydaje się że z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, chyba dzięki temu że potrafi być bardzo różnorodna. Mi na przykład [url=http://www.przegladrolniczy.pl/artykuly/agroturystyka,411/]agroturystyka[/url] wydaje się zachęcająca uśmiech !
    Cytuj
  • kamaho 22 lis 2012, 11:58     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lis 2012, 8:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę, że jest to świetna forma turystyki, ponieważ agroturystyka nie jest droga, a poza tym można odwiedzić piękne miejsca jak np. Kąty Rybackie czy inne mniejsze miejscowości.

    Cytuj
  • zeronudy 22 lis 2012, 13:26     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lis 2012, 13:28, w całości zmieniany 2 razy)
    Coraz częściej firmy wybierają taką formę na swoje imprezy plenerowe czy pikniki firmowe. Dlatego ważna jest profesjonalna obsługa. Warto mieć dobry kontakt z firmą, która posiada w swojej ofercie organizację pikników czy imprez plenerowych. A jeżeli do tego dojdzie jeszcze możliwość zapewnienia usługi noclegowej w warunkach o wysokim standardzie, to tym bardziej taki obiekt będzie pożądany przez grupy firmowe.
    Cytuj
  • Marta30S 27 gru 2012, 10:52
    Noclegi agroturystyczne są fajne,
    ale jak to wspomniano wyżej, dotyczą małych miejscowości.
    Ale jak się szuka noclegów typu hotele Grodzisk Mazowiecki (przykładowy hotel podaję), Warszawa, Poznań czy Kraków to tam już szukania "agro" jest trochę bezsensu, bo jednak chce się nocując w miescie czy pod miastem poczuć jego klimat, a nie "agro".
    Wiec wszystko zalezy od tego co kto lubi i gdzie zamierza zatrzymać się na nocleg.
    Cytuj
  • AstaLawista 29 gru 2012, 15:10
    Gdy wyjeżdżam w Bieszczady, to tylko agroturystyka wchodzi w grę przymrużenie oka można za naprawdę nie wielkie pieniądze spędzić czas "na końcu świata" język bo Bieszczady kojarzą mi się tylko z Ustrzykami Górnymi, żadna Solina ani nic w tym stylu język
    Cytuj
  • Kajakarz 19 sty 2013, 9:26
    Agroturystyczne spanie:
    Zostawiam adres z bazą noclegów tylko tych typu agro - może się wam przydauśmiech
    Cytuj
  • fleszyn 6 lut 2013, 13:58     (ostatnio zmieniony przez autora 6 lut 2013, 13:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Sam raz w roku jeżdżę na wieś oglądać krówki, kurki i inne wiejskie zwierzęta.
    Cytuj
  • mscislaw 12 lut 2013, 17:53
    My raczej jesteśmy skazani na agroturystykę bo jest to jedno z nielicznych miejsc w których możemy urlopować się razem z naszym pieskiemuśmiech Nie moglibyśmy go zostawić w domu.
    Cytuj
  • pistacja 4 mar 2013, 14:19     (ostatnio zmieniony przez autora 4 mar 2013, 14:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Mam to samo. Również muszę wziąć pod uwagę psiaka, więc wszelakie wypady samolotem odpadają. Nie zniosłabym lotu, wiedząc, że mój pupil jest sam w luku bagażowym i nie wiadomo co się z nim dzieje. Jedyne formy transportu, które wchodzą w grę to zatem własny samochód lub ewentualnie pociąg, ale nie na długie trasy. Aktualnie marzy mi się taka agroturystyka w Toskanii, ale nie wiem, czy uda mi się wybrać tam w tym roku.
    Cytuj
  • Anna123a 7 mar 2013, 19:09
    Ja w tamtym roku wynajęłam ten domek na wsi ze znajomymi. Było super - mieliśmy cały dom z ogrodem do dyspozycji. Dzieciaki pluskały się w basenie a my grillowaliśmy...ech - chcę już wakacje uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum