Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Agroturystyka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Agroturystyka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gardapl 23 mar 2013, 21:01
    Jak już mowa o agroturystyce, to pozwolę się lekko zareklamować przymrużenie oka - zapraszam do siebie do mojej agroturystyki.
    Jest to agroturystyka Wigwam w okolicach Poznania oferujemy pokoje, domki oraz miejsca na naszym campingu.

    Pozdrawiam wszystkich lubiących w ten sposób spędzać czas i zapraszam na wypoczynek.
    Cytuj
  • ewa1974ll 13 kwi 2013, 11:51
    co roku w długi weekend majowy wybieram się do zakopanego w agroturystykę. W tym roku mój mąż namówił mnie na niepowtarzalny rejs na KARAIBY POŁUDNIOWE - FORT LAUDERDALE - EMERALD PRINCESS. Ma on trwać 11 dni. Jest bardzo ekskluzywny. Może zobaczycie sami ??
    Cytuj
  • Ada45 2 maj 2013, 11:46
    Na pewno atrakcyjna rozrywka, dla tych co lubią przyrodę. Dla mnie super, mieszkam w dużym mieście i jest super odmiana. Byłam 2 razy i polecam.
    Cytuj
  • pistacja 15 maj 2013, 9:49     (ostatnio zmieniony przez autora 15 maj 2013, 9:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Niektórzy niestety sądzą, że wystarczy kupić [url=http://]dom[/url] w jakiejś malowniczej okolicy, zacząć go wynajmować i to oznacza, że oferuje się turystom agroturystykę. Tych z prawdziwego zdarzenia jest teraz niestety bardzo mało.
    Cytuj
  • erykit 16 maj 2013, 10:40
    A byliście może w gospodarstwach agroturystycznych nad naszym morzem>? przymrużenie oka Jest ich bardzo dużo. W zeszłym roku odpoczywaliśmy w jednym z nich (konkretnie w Dziwnowie) i można naprawdę wypocząć. Moim zdaniem to idealne rozwiązaniem dla wszystkich którzy chcą na wakacjach uciec od zgiełku wielkiego miasta i spędzić je wśród ciszy i spokoju.

    Cytuj
  • prudymy 16 maj 2013, 11:30     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2013, 7:27, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja byłem w takim domu w Kątach Rybackich. Świetny dom jak i gospodarz. A co do samej agroturystyki to uważam, że jest lepsza od spropagowanych hoteli czy pensjonatów.

    Cytuj
  • Borsuk7000 16 wrz 2013, 17:47
    Bardzo dobrym gospodarstwem agroturystycznym jest siedlisko blanki.
    Polecam, to idealne miejsce dla osób marzących o wypoczynku na łonie natury, nad jeziorem i w pobliżu lasów. Sam miałem przyjemność wypoczywać w nim w zeszłym roku i chętnie tam powrócę.
    Cytuj
  • Kajetan_Ba 18 wrz 2013, 12:43
    Agroturystyka to świetny pomysł zwłaszcza na wyjazd z dziećmi, które mają szansę zobaczyć na żywo kurę czy kaczkę przymrużenie oka
    Cytuj
  • vikuska 25 lis 2013, 11:32
    Oczywiście, że agroturystyka to świetny pomysł. Nie tylko dla dzieci. Nikomu nie zaszkodzi trochę kontaktu z przyrodą przymrużenie oka Ja polecam agroturystykę koło Krakowa. Super miejsce - cisza, spokój i blisko różnych atrakcji, a dla dzieciaków różne zwierzaki przymrużenie oka
    Cytuj
  • ladyDi 30 mar 2014, 19:35
    Byłam w gospodarstwie agroturystycznym nad morzem - w Mielnie. Znalazłam go przez [url=http://]oferty noclegowe w Mielnie[/url] Miejsce bardzo fajne, przyjazne dzieciom. Polecam sprawdzic na przymorzu to gospodarstwo.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum