Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co do apteczki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co do apteczki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:23
    Na pewno środki opatrunkowe, środki przeciwbólowe, coś na biegunkę i wymioty i coś na oparzenia.
    Cytuj
  • oferciakM 8 kwi 2017, 14:28
    filka napisał:Ja zabieram środki przeciwalergiczne, plastry coś na biegunkę i dicopeg na zaparcia, czyli to co w podróży najpotrzebniejsze
    nasza apteczka ma podobny skład,szczególnie dicopeg i cos na biegunke,po tym jak się potruliśmy w egipcie to bez tego juz sie nigdzie nie ruszamy
    Cytuj
  • zataraa2 23 paź 2017, 15:07
    nie tylko w podręczej apteczce ale często przy sobie noszę krople do oczu, pracuję dużo przy sztucznym świetle, przy monitorze i bez kropli by było ciężko, najczęsciej kupuję hialeye free, bo można ich dlugo używać po otwarciu i też na długo dają efekt i oczy po całym dniu nie pieką. Facet soie nawet do auta wziął jedne,jak jeździ w dłuższe trasy to zakrapla, bo też słońce potrafi razić i meczyć wzrok
    Cytuj
  • 26 paź 2017, 13:35
    Też się zgadzam, że krople do oczu lepiej mieć ze sobą w apteczce. W sumie nigdy nie wiadomo co się zdarzy. A tak to środki na trawienie, przeciw biegunce, wymiotom, środki opatrunkowe, woda utleniona i chyba wszystko.
    Cytuj
  • kmary 20 lis 2017, 13:53
    Jeśli chodzi o oczy, to warto wziąć coś specjalnego do płukania oczu. Oprócz tego wiadomo: opatrunki, plastry, woda utleniona. Dołożyła bym jeszcze prezerwatywy.
    Cytuj
  • beata122 6 gru 2017, 9:53
    Warto również mieć tribiotic, leki na alergie.
    Cytuj
  • tartinka 23 lut 2018, 12:36
    do płukania oczu? nie wystarczą dobre krople? nigdy oczu nie plukałam, pryznajmniej tak mi się wydaje, do przemycia to wystarczy przegotowana woda, a jakby coś się z oczami działo to ja mam zawsze w pogotowiu krople hialeye free one też jakieś lekie stany zapalne leczą
    Cytuj
  • izapixi 13 kwi 2019, 19:05
    Ja do tego wszystkiego dorzucam jeszcze ranisilver w sprayu, przyspiesza gojenie ran, jak się zdarzy otarcie czy jakieś skaleczenie to lepiej zabezpiecza ranę niż plaster, nie ma problemu że coś się odklei czy będzie uwierało.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Nocleg w stolicy