Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co warto zobaczyć w Warszawie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co warto zobaczyć w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Grantorino 19 lut 2011, 0:01
    No myślę, że teraz w Warszawie do "jazdy obowiazkowej" należy Centrum Nauki Kopernik! I to akurat niezależnie od pogodyuśmiech
    Cytuj
  • Mizantrop 19 lut 2011, 1:59
    Jeżeli byłaś kiedyś w Warszawie (tak zrozumiałem) i zważywszy na porę roku to najlepszymi atrakcjami będą na pewno Muzeum Powstania (tu link na zachętę: http://1944.wp.pl/index2.php# ) i Kopernik. Na ewentualne zakupy ja polecam Arkadię, tylko że to trochę dalej. A jak będziecie chcieli coś zjeść to polecam Kamienne Schodki na Starym Mieście, to restauracja z tradycjami i świetnym jedzeniem.
    Cytuj
  • Tomatofan 19 lut 2011, 9:45
    Wiem, że większość zaraz mnie wyśmieje, ale moim zdaniem będąc w Wawie trzeba koniecznie wjechać na górę Pałacu Kultury. Było nie było to jednak jeden z symboli tego miasta i się od tego nie ucieknieuśmiech Ale widok niesamowity.
    Cytuj
  • Eli2010 19 lut 2011, 11:39
    Dlaczego wyśmieje? Można stamtąd zobaczyć jedyną w swoim rodzaju panoramę miasta. Jak jest ciemno to dopiero fajny widokuśmiech Tylko koniecznie trzeba zabrać czapkę, bo głowę urywa. Jak lubisz sztukę to warto też do Muzeum Narodowego. Niestety wiele warszawskich atrakcji Was ominie, bo to miasto ma przepiekne parki, tylko ze na poczatku marca to jescza gołe takie wszystko:/
    Cytuj
  • caipirinha 19 lut 2011, 12:13
    No zobaczymy, jak mi się spodoba to jeszcze tam wrócimy jak będzie bardziej sprzyjająca pogodauśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 19 lut 2011, 15:56
    Wszystkim, którzy w Warszawie chcą znaleźć coś dla siebie, niekoniecznie z tego co w przewodnikach, polecam bloga: http://zrobtowwawie.blox.pl/html
    Cytuj
  • peana 17 maj 2011, 16:35
    Wiem, że od 2 czerwca w Pałacu Kultury zaczynają się targi Tajlandia Expo. Na pewno jest to ciekawa sprawa i dla biznesmenów i turystów. Tutaj jest więcej informacji na ten temat: http://www.tajlandiaexpo.pl/ Mnie na pewno najbardziej zainteresowała moda tajska, a także nie pogardziłabym degustacją tradycyjnych potraw. Także wydaje mi się, że to może być całkiem ciekawe wydarzenie.
    Cytuj
  • hanka100 17 kwi 2012, 8:42
    No to na pewno wielką atrakcją będzie Palma uśmiech Wykorzystana nawet w filmie Kac Wawa wielki uśmiech A tak poważnie, to nie będę rozwodzić się nad tym co warto odwiedzić, radzę przeczytać ten niedługi artykuł, tam jest wszystko ładnie opisane co w Warszawie jest najciekawsze uśmiech
    Cytuj
  • fleszyn 19 lip 2013, 17:01
    Warto wybrać się do Baru sushi Besuto na Nowym Świecie przymrużenie oka Nie wiem, czy jest jeszcze taka druga restauracja w Polsce która serwuje dania kuchni bug cuisine: czyli potrawy z... owadów i innych nietypowych specjałów wielki uśmiech Byłem tam wiele razy i obsługa jest miła, wystrój nowoczesny ale w azjatyckim stylu. Sushi bardzo smaczne i przepięknie podane.
    Cytuj
  • faworytowy 22 lip 2013, 12:51
    W Warszawie jest wiele takich ciekawych miejsc, trudno wymienić jedno czy dwa.Nowy Swiat, Krakowskie Przedmieście, Pałac Kultury i nauki,Rynek Starego Miasta, Wawel - co do posiłków, restauracji mniejszych,większych jest bez liku,a jeśli bywa się rzadko w Warszawie,można - tylko nie za tanio - udać się do restauracji Pani Magdy Gessler "Polka" na Starym Mieście.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum