Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Rower dla trzylatka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rower dla trzylatka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • franusia 14 lut 2011, 23:56
    Chcemy kupić na wiosnę rowerek dla naszego synka. Czy możecie mi doradzić jaki wybrać? Mały kończy w kwietniu trzy lata, ale jest duży jak na swój wiek. Tzn ma prawie 110 cm wzrostu. Znajdzie się na forum jakiś fachowiec od rowerów?uśmiech
    Cytuj
  • Yago 15 lut 2011, 1:37
    Ale o co pytasz, o wielkość, markę czy co?
    Cytuj
  • franusia 15 lut 2011, 8:17
    No wielkośćchyba głównie... zastanawiam się też czy lepszy byłby trójkołowy czy taki z doczepianymi z boku małymi kółkami. Od takiego można potem odczepić kółka jak już nie będą potrzebne, choć pewnie wcześniej dziecko mi z niego wyrośnieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • D3niCle0 15 lut 2011, 11:08
    Polecam rowerek biegowy, świetny do nauki utrzymywania równowagi i ćwiczy u dziecka mięśnie nóżek i brzucha o wiele lepiej niż zwykły rower. To jest coś takiego:

    Dzieci mojej siostry nauczyły się świetnie utrzymywać równowagę i w wieku 5 lat potrafiły jeździć już na dwóch kólkach! Mój synek też zacznie na takim niedługouśmiech
    Cytuj
  • Yago 15 lut 2011, 14:43
    Jeśli chodzi o wielkość to na pewno trzeba przymierzyć. Dziecko musi swobodnie kontrolować rower, jak jest za bardz owyciągnięte do przodu i nie sięga swobodnie piętami podłoża podczas zsiadania to rower jest za duży. To jest bardzo ważna sprawa, dlatego polecam dokładnie i na spokojnie spróbować.
    Cytuj
  • Orion456 15 lut 2011, 15:37
    Przestrzegam przed kupowaniem rowerka "na wyrost" żeby na dłużej starczyło. Dziecko może i nauczy się na nim jeździć, ale jest to po prostu niebezpieczne.
    Cytuj
  • Yago 15 lut 2011, 16:34
    Dokładnie. Ludzie kupują często większy rower, a niestety tak już jest, że w pewnym wieku dzieciaki tak szybko rosną, że nie ma mowy żeby coś wystarczyło na dłużej niż 1 sezon.
    Cytuj
  • nouv88 15 lut 2011, 19:10
    Dla takiego dziecka to najlepiej aluminiowa rama, żeby był lekki, kółka 16 cali, nie większe. Ogólnie żeby był solidnie wykonany, bo wbrew pozorom będzie musiał wiele znieśćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Domatorres 15 lut 2011, 22:46
    Tylko nie kupujcie w hipermarkecie. Sam się raz dałem nabrać, coś mnie naszło i wnukowi kupiłem. Totalny chłam, a nie kosztował wcale mało.
    Cytuj
  • Yago 16 lut 2011, 0:12
    nouv88 napisał:Dla takiego dziecka to najlepiej aluminiowa rama, żeby był lekki, kółka 16 cali, nie większe. Ogólnie żeby był solidnie wykonany, bo wbrew pozorom będzie musiał wiele znieśćprzymrużenie oka
    Mogę się założyć, że koła 16 będą za duże! Mój syn dostał takie jak miał 5 lat i jeszcze były ciut za duże...
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum