Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jak wybrać dobrą walizkę na kółkach?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wybrać dobrą walizkę na kółkach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aleksander_wielki 26 wrz 2010, 22:52
    Faktycznie, całkiem niezła cena, jak za walizkę tej firmy. A sama walizka nie jest ciężka, bo jak bierzesz na pokład, to też ma duże znaczenie... W końcu jest ograniczenie do 10kg, więc lepiej, żeby walizka ważyła jak najmniej.
    Cytuj
  • okeanna 27 wrz 2010, 6:27
    Jak na walizkę na kółkach, to jest całkiem lekka, głównie ważą kółka i stelaż, reszta jest miękka, więc jest ok. Jeszcze jej nie ważyłam, ale myślę, że ma max 3 kg., więc zostaje mi jeszcze 7 kg na potrzebne rzeczy przymrużenie oka
    Cytuj
  • urbanistka 27 wrz 2010, 7:55
    Jeśli chcesz kupić naprawdę dobrą walizkę, z której będziesz zadowolona, posłuży długo i jeszcze dostaniesz gwarancję, polecam walizki firmy Samsonite. Kosztują sporo, ale to na prawdę dobrze wydane pieniądze. Ja mam dwie, mniejszą i większą, większa jest twarda, w sam raz na wycieczki samolotem, a mniejsza jest miękka, pasuje nawet na bagaż podręczny uśmiech
    Cytuj
  • brendawalsh 27 wrz 2010, 8:16
    A ile dałaś za te walizki Samsonite?
    Cytuj
  • urbanistka 27 wrz 2010, 11:09
    Mniejsza kosztowała niecałe 500 zł, ta duża była za jakieś 900 zł.
    Cytuj
  • brendawalsh 27 wrz 2010, 13:10
    urbanistka napisał:Mniejsza kosztowała niecałe 500 zł, ta duża była za jakieś 900 zł.
    Dla mnie to jednak za dużo. Widziałam w sklepach takie za 100 zł, ale myślałam, że może kupię lepszą, liczyłam że wydam tak maksymalnie 200 zł, ale nie 500 albo 900 zł...
    Cytuj
  • urbanistka 27 wrz 2010, 17:05
    Tylko taką za 100 zł trzeba wymienić po każdym sezonie, a czasem nawet w trakcie. Jak Ci się w podróży rozwali to następnym razem na pewno nie będziesz oszczędzać, więc może lepiej od razu kupić trwałą?
    Cytuj
  • aniqa33 27 wrz 2010, 19:50
    Niestety, nawet 200 zł to niewiele, jeśli chcesz kupić dobrą walizkę, która wytrzyma kilka sezonów. Teraz jest bardzo dużo walizek, jednak lepiej trzymać się dobrych ii sprawdzonych marek. Samsonite gwarantuje, że walizki tej firmy są porządnie wykonane i niezawodne.
    Cytuj
  • filet_rybny 27 wrz 2010, 21:04
    Może wiele zależy od szczęścia, bo ja mam walizkę za 70 zł i już dwa lata wytrzymała przymrużenie oka Najważniejsze, to kółka - tak jak ktoś już pisał szeroki rozstaw, w miarę duże i do teo z odpowiedniego materiału (plastikowe szybko się ścierają).
    Cytuj
  • banita 28 wrz 2010, 0:10
    filet_rybny napisał:Może wiele zależy od szczęścia, bo ja mam walizkę za 70 zł i już dwa lata wytrzymała przymrużenie oka Najważniejsze, to kółka - tak jak ktoś już pisał szeroki rozstaw, w miarę duże i do teo z odpowiedniego materiału (plastikowe szybko się ścierają).
    No to miałeś wyjątkowe szczęście, bo generalnie nie znam nikogo,kto byłby zadowolony z takiej taniej walizki.
    Jeśli kogoś interesuje Samsonite albo Catepillar, to radzę poszukać w necie, często można znaleźć dużo taniej.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum