Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Koszulka sportowa - gdzie szukać

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koszulka sportowa - gdzie szukać

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • alexandra_x 13 sie 2013, 13:45
    Chciałabym sprawić mojemu chłopakowi na urodziny koszulkę sportową. Uprawia sztuki walki. Chodzi o coś takiego, w czym mógłby nie tylko ćwiczyć, ale też wyjść ze mną na spacer wielki uśmiech Czyli coś w miarę eleganckiego (tak, jako kobieta się nie znam). Poprosiłam go przy okazji jakiejś, żeby napisał jakich koszulek używa. Teraz mam dylemat, bo się na tym nie znam. Chodzi o [url=http://www.sensei-shop.pl/t-shirt]under armour koszulki[/url][url=http://www.sportsboard.pl/showthread.php/41788-Gdzie-kupowac-ciuchy-sportowe-%28ale-typowo-sportowe%29?p=1530577].[/url] (zaliknowałam to, co znalazłam w internecie). Ktoś się na tym zna i mógłby doradzić coś? Może być z tej stronki, ewentualnie coś innego? Z góry mówię, że nie chodzi mi o ciuchy typu np. adiddas przymrużenie oka
    Cytuj
  • kupukucza 13 sie 2013, 15:18     (ostatnio zmieniony przez autora 6 lis 2013, 10:56, w całości zmieniany 1 raz)
    To polecam coś z firmy tapout uśmiech
    Cytuj
  • Maciejka83 13 sie 2013, 17:12
    Obejrzyj coś z nowej kolekcji adidas na sezon jesień/zima 2013 www.adidas.pl/shop
    Mnie się bardzo podobają ciuchy z nowej kolekcji, a zauważyłem ją dzięki klipowi który oglądałem: http://www.youtube.com/watch?v=8fr1ZuPcQSo
    Cytuj
  • janna 17 sie 2013, 6:53
    Widziałam tą kolekcję na stronce adidasa, wiele rzeczy mi wpadło w oko i na coś na pewno zapoluję przymrużenie oka
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 23 sie 2013, 10:17
    Ja większość fajnych sportowych ciuchów znajduję przez allani (stylizacie modowe itd).
    Czy to koszulki, czy buty na codzień, czy inne - warto zerknąć, więc polecam.
    Cytuj
  • ElaW 24 wrz 2013, 20:52
    Może coś od Adidas? Jeśli kupuję koszulki mojemu mężowi to właśnie od adidas, są trwałe, miękkie, modne i oryginalne.
    Cytuj
  • kafara 25 wrz 2013, 17:41
    Adidas chyba od zawsze ma naprawdę super jakości rzeczy. Sam klip reklamujący Run DMC jak najbardziej, wpada w ucho momentalnie a w miksowanie się bawiłam dośc długo uśmiech
    Cytuj
  • Rosary 26 wrz 2013, 15:42
    A czym te koszulki różnią się od zwykłych t-shirtów? Nie oddycha toto, nie odprowadza wilgoci, tyle pieniędzy za sam nadruk? I to ma być ubiór "sportowy"? język
    Cytuj
  • faworytowy 27 wrz 2013, 10:01
    A ja miałbym inną propozycję - kupić w sklepie białą kuszulkę ( np sklepy sportowe, sklepy typu "Pepco" itd) i potem poprosił w "Usługach komputerowych -" zajmujących się haftem komputerowym o naniesienie na koszulkę wymaganego wzoru.Szybko,prosto i bez problemowo.
    Cytuj
  • monia5 14 paź 2013, 13:17
    porządne koszulki sportowe napewno znajdziemy w sklepie], natomiast wszystko zależy od tego, czego od koszulki się oczekuje..
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Hotel w stolicy