Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Lubicie układać puzzle?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lubicie układać puzzle?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • faworytowy 4 cze 2013, 9:32
    Bardzo lubię układać, nawet aktualnie mam rozłożone na blacie stolika. Wprawdzie dopiero zacząłem, ale mam nadzieję, że kiedyś skończę. przymrużenie oka Wiadomo nie zawsze ma się ten czas, ale jeśli coś zaczynam - kończę. przymrużenie oka
    Cytuj
  • HADES89 16 cze 2013, 15:07
    Witam mam pytanie czy ktoś z was podjął by sie wyzwania i ułożył mi 12000 elementową układankę przedstawiająca piekło
    wymiary 250na 180 cm oczywiście za kase
    Pytanie tylko ile byście chcieli czekam na odpowiedż uśmiech
    Cytuj
  • olanowik 18 cze 2013, 9:12
    Zamiast układać puzzle to wolę gry komputerowe. Polecam grę zgadnij.
    Cytuj
  • hearsn 19 cze 2013, 11:59
    Ja raz na jakiś czas układam puzzle. Jak je ułożę to wtedy naklejam na tekturę, oprawiam w antyramę i wieszam na ścianie uśmiech

    Cytuj
  • Ada45 21 cze 2013, 16:36
    Puzzle są super, jak dla mnie fajny relaks. Polecam tym, co mają trochę wolnego czasu.
    Cytuj
  • ElaW 28 wrz 2013, 15:35
    Oj nie uśmiech, nie mam cierpliwości do puzzli. Ale za to chętnie gram w statki.
    Cytuj
  • 3 paź 2013, 15:05
    Układałem jako dziecko uśmiech bardzo miło to wspominam. Chyba muszę wrócić do tego i zobaczyć czy po latach będą równie pozytywne wrażenia.
    Cytuj
  • xcmv10 29 sty 2015, 19:46
    Ja uwielbiam układać puzzle, ostatnio w [url=http://www.grylogiczneonline.pl/puzzle/]gry puzzle[/url] właśnie grałam na tym portalu, bardzo dobra zabawa połączona z mile spędzonym czasem z moim chłopakiem, polecam, puzzle to coś niesamowitego !
    Cytuj
  • Jarzebina100 20 lut 2015, 2:35
    Na święta Bożego Narodzenia chyba połowa prezentów w moim wydaniu to były puzzle no i oczywiście z widokami albo zabytkami. uśmiech
    Cytuj
  • 15 mar 2015, 13:40
    Układanie puzzli to moje ulubione zajęcie relaksujące! uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum