Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Lubicie układać puzzle?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lubicie układać puzzle?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Nessie 1 kwi 2015, 22:48
    Jejku, jak dawno nie układałam żadnych puzzli... Aż zatęskniłam za puzzlami, muszę sobie jakieś sprawić...
    W ogóle lubię zabawki niekomputerowe uśmiech Na przykład gry planszowe czy [url=http://www.dream.pl/]modele plastikowe[/url] różnego rodzaju uśmiech
    Cytuj
  • GrzegorzT 13 maj 2015, 15:03
    U na to na porządku dziennym, nasza mała jest wielbicielką puzzli, szczególnie upodobała sobie [url=http://bajkowakolekcja.pl/kraina-lodu-frozen-sklep]krainę lodu [/url] uśmiech , także szykują się nowe zakupy i kolejny weekend z puzzlami na podłodze uśmiech
    Cytuj
  • teressse_ 30 sie 2015, 14:46
    Przygodę z puzzlami zaczęłam w dzieciństwie, miałam kilka pudełek i układałam je do znudzenia.. przymrużenie oka Później na długo o nich zapomniałam. Jednak jakiś czas temu ułożyłam reprodukcję Mony Lisy, a teraz zabieram się za Pocałunek Gustava Klimta. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Hobito9 2 wrz 2015, 16:55
    Dawno nie układałam. Ale kiedyś lubiłam uśmiech
    Cytuj
  • Gortatek3 10 wrz 2015, 12:34
    Ja też lubię układać. Super rozrywka, można się wyluzować uśmiech
    Cytuj
  • Yokin90 12 wrz 2015, 13:49
    Ja lubię bardzo uśmiech Szczególnie te po kilka tysięcy elementów uśmiech
    Cytuj
  • Snowshoe 16 wrz 2015, 12:04
    Puzzle układam ale raz do roku około 2tys elementów. W ostatnim czasie wolę gry jak eurobiznes mimo że długo trwa
    Cytuj
  • Ensiemil 16 wrz 2015, 13:59
    Uwielbiam. Mam całą kolekcję w domu nawet wielki uśmiech
    Cytuj
  • Mysz77 16 wrz 2015, 18:13
    No pewnie. Super rozrywka.
    Cytuj
  • Meggi85 29 wrz 2015, 13:26
    Ostatnie moje miały 3tysiace ale po mniejsza ilosc tez chetnie siegam. Mam wielkie narozne biurko wiec moge sobie miec rozlozone przez gluzszy czas i do nich wracac.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum