Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Sprawdzone sposoby na chorobę lokomocyjną, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sprawdzone sposoby na chorobę lokomocyjną

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anka212 5 wrz 2010, 19:44
    Sposób z plasterkami jest trochę dziwny, ale skoro piszecie, że działa to na pewno go wypróbuję. Na wszelki wypadek wezmę jednak tabletki przymrużenie oka
    Cytuj
  • turistas 5 wrz 2010, 23:04
    anka212 napisał:Sposób z plasterkami jest trochę dziwny, ale skoro piszecie, że działa to na pewno go wypróbuję. Na wszelki wypadek wezmę jednak tabletki przymrużenie oka
    Weź, nigdy nie wiadomo co na kogo zadziała przymrużenie oka
    Cytuj
  • anatolija 6 wrz 2010, 6:34
    Ja słyszałam kiedyś, że na chorobę lokomocyjną pomaga imbir, ale nie wiem jak należy go przyjmować przymrużenie oka
    Cytuj
  • Alicjana 6 wrz 2010, 9:56
    anatolija napisał:Ja słyszałam kiedyś, że na chorobę lokomocyjną pomaga imbir, ale nie wiem jak należy go przyjmować przymrużenie oka
    Mi się też coś takiego kiedyś obiło o uszy... Coś w tym musi być, bo niektóre leki na chorobę lokomocyjną są robione na bazie imbiru. Tak samo słyszałam, że pomaga olejek lawendowy, ale nie wiem czy należy go wąchać czy pić? Może ktoś się orientuje, bo zawsze mnie to intrygowało przymrużenie oka
    Cytuj
  • aniqa33 6 wrz 2010, 13:20
    anka212 napisał:Awiomarin znam od dziecka przymrużenie oka Niestety nie bardzo mogę sobie pozwolić na przespanie całej podróży, bo będę potrzebna kierowcy. Co do dziecka to jest jeszcze bardzo małe ma dopiero 3 lata, nie wiem, czy to nie za wcześnie na takie leki?
    Aviomarin można podawać dopiero dzieciom od 5 roku życia. Skonsultuj się dla pewności z pediatrom, ale chyba lepiej będzie wybrać lokomotiv, zwłaszcza, że jest w syropie, a wiadomo, że dzieci mają duży problem z tabletkami.

    Dla osób, które mają łagodniejszą wersję choroby lokomocyjnej polecam sposób ze ssaniem lizaka lub cukierka w podróży. W moim przypadku świetnie się sprawdza.
    Cytuj
  • karina_k 6 wrz 2010, 14:36
    Dla dzieci polecam syrop lokomotiv, tylko ważne żeby go nie rozcieńczać! Kiedyś zrobiłam ten błąd i niestety syrop nie zadziała skrzywienie Dla starszych polecam tabletki Cocculine, ten lek nie wpływa na koncentrację, więc nie ma problemów z sennością.
    Cytuj
  • aniqa33 6 wrz 2010, 18:01
    karina_k napisał:Dla dzieci polecam syrop lokomotiv, tylko ważne żeby go nie rozcieńczać! Kiedyś zrobiłam ten błąd i niestety syrop nie zadziała skrzywienie Dla starszych polecam tabletki Cocculine, ten lek nie wpływa na koncentrację, więc nie ma problemów z sennością.
    Zgadzam się, rozcieńczanie nie popłaca. Kiedyś się na to skusiłam, bo zostało niewiele syropu w butelce. Efektem była nieprzyjemna niespodzianka po drodze...
    Cytuj
  • betunia 6 wrz 2010, 21:25
    Ja od jakiegoś czasu używam lokomotiv w gumie do żucia przymrużenie oka fajny wynalazek, bo żucie gumy już wcześniej próbowałam i zawsze mi jakoś pomagało, a jak do tego można dzięki tej gumie przyjmować środek ziołowy to już w ogóle super uśmiech
    Cytuj
  • dana51 7 wrz 2010, 0:00
    aniqa33 napisał:Aviomarin można podawać dopiero dzieciom od 5 roku życia. Skonsultuj się dla pewności z pediatrom, ale chyba lepiej będzie wybrać lokomotiv, zwłaszcza, że jest w syropie, a wiadomo, że dzieci mają duży problem z tabletkami.
    To prawda, ale ja kiedyś rozmawiałam z pediatrą na ten temat, jak jeszcze innego rozwiązania nie było (ładnych parę lat temu przymrużenie oka i pozwoliła spokojnie dać Aviomarin u 3 letniego dziecka, tylko w mniejszej dawce. Pamiętam, jak kiedyś moja córka dostała przez przypadek podwójną dawkę Aviomarinu (była już wtedy w podstawówce) Wracała z wycieczki i wzięła tabletkę, którą jej dałam, a zaraz potem dostała kolejną od nauczycielki. Pamiętam tylko, jak musiałam ją nieść do domu, bo była tak śpiąca, że nie dała rady chodzić. Spała ponad 6 godzin, ale żadnych innych efektów ubocznych nie było na szczęście.
    Cytuj
  • smerfeta 7 wrz 2010, 1:59
    Ja polecam z własnego doświadczenia tabletki Cocculine. Moim zdaniem są rewelacyjne, nigdy się na nich nie zawiodłam, do tego nie zamula jak Aviomarin. Można podawać też dzieciom i brać w ciąży, więc to duży plus. Zawsze biorę nie tylko w podróż samochodem ale też na statek czy do samolotu.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: ASG