Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy spinning daje dobre efekty?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy spinning daje dobre efekty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • juliana 6 wrz 2010, 15:16
    Pytanie jest proste - czy ktoś chodzi na spinning, jeśli tak to czy polecacie? Chciałam nabrać kondycji i zrucić parę kilo i zastanawiam się nad tymi zajęciami, ale nie wiem czy warto.
    Cytuj
  • szparag 6 wrz 2010, 16:25
    Ja osobiście polecam. Chodzę już od jakiegoś roku i naprawdę schudłam. To bardzo wysiłkowe i wyczerpujące zajęcia, ale dla mnie bomba, bo lubię jazdę na rowerze uśmiech Fajna alternatywa dla biegania. Jak masz okazję i chcesz schudnąć to idź!
    Cytuj
  • sylwia_r 6 wrz 2010, 19:10
    A możecie napisać coś więcej na ten temat? Już od dawna szukam zajęć dzięki którym udałoby mi się schudnąć, ale bezskutecznie. A rowery lubię więc może to coś w końcu dla mnie przymrużenie oka
    Cytuj
  • szparag 6 wrz 2010, 21:55
    Spinning, to zorganizowane zajęcia fitness na rowerach stacjonarnych. Profesjonalnie ułożony trening w rytm muzyki. Są zmienne tempa, na koniec jest część rozciągająca. Wrzuć w google, to znajdziesz dużo więcej na ten temat.
    Cytuj
  • pyra_p 6 wrz 2010, 23:19
    JA też polecam spining. Bardzo dobry sposób na odchudzanie! Podczas jednych zajęć spala się masę kalorii, ale trzeba przyznać, ze wyciskają ostatnie soki przymrużenie oka Na początku było mi dość ciężko, ale później nawet to polubiłam i teraz chodzę regularnie.
    Cytuj
  • sylwia_r 6 wrz 2010, 23:53
    Ale jak to jest na rowerach, to chudnie się wszędzie? Czy nie są potem za bardzo umięśnione nogi? Nie ma jakiś przeciwwskazań. Piszcie wszystko, bo ja już się na to nakręciłam i chyba się zapiszę wielki uśmiech
    Cytuj
  • szparag 7 wrz 2010, 6:15
    Ja schudłam wszędzie, to jest tak wyczerpujące, że nie ma możliwości żeby było inaczej przymrużenie oka Jak chodzisz regularnie i do tego trzymasz racjonalną dietę (bez jakiegoś głodzenia się) to są świetne efekty. O efektach ubocznych nic mi nie wiadomo i sama też nic nie odczułam przymrużenie oka
    Cytuj
  • Gringo07 7 wrz 2010, 10:01
    Ja raz byłem na tych zajęciach, tak z ciekawości. Przyznam, że mnie znudziły, wolę tradycyjne wycieczki rowerowe.
    Cytuj
  • szparag 7 wrz 2010, 12:02
    Co do nudy, to chyba wiele zależy od prowadzącego... U nas są świetne zajęcia, zawsze jest duże urozmaicenie, różne tępa, wszystko dostosowane, żeby nie napompować za bardzo łydek i ud przymrużenie oka Do tego fajna muzyka. Osobiście bardzo lubię chodzić na te zajęcia - świetny relaks i do tego mimo wszystko duży kop energetyczny uśmiech
    Cytuj
  • sylwia_r 7 wrz 2010, 15:30
    A możecie napisać jak to wygląda w praktyce? Jest kilka rowerów na sali i jeden trener, który mówi, co robić? Trzeba jakieś specjalne ubranie, buty?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum