Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Strój na fitness

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Strój na fitness

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • benefitka 18 wrz 2010, 16:54
    Zamierzam kupić karnet na zajęcia w klubie fitness i zastanawiam się nad odpowiednim strojem.
    Przyznam, że ostatni raz miałam do czynienia ze sportem w liceum, z tego co pamiętam to najważniejsze było, aby była biała koszulka i granatowe spodenki, a do tego standardowe tenisówki przymrużenie oka
    Poradźcie proszę, co najlepiej kupić - przede wszystkim jakie buty i czy warto zainwestować w specjalną bieliznę do ćwiczeń? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie, zwłaszcza od doświadczonych osób uśmiech
    Cytuj
  • AAnka 18 wrz 2010, 18:41
    Ja zawsze na zajęcia fitness chodzę po prostu w wygodnym dresie. Do tego zakładam adidasy, jakieś zwykłe no i zwykły t-shirt. Z tego co zauważyłam to standard przymrużenie oka
    Cytuj
  • konga 18 wrz 2010, 21:10
    Co do butów i stroju to dużo zależy na jakie zajęcia chcesz chodzić... Polecam wybrać się do jakieś dużego sportowego sklepu i tam poszukać, są specjalne działy z wyposażeniem, również odzieżą do różnych dziedzin sportowych.
    Cytuj
  • anka212 19 wrz 2010, 0:28
    Dokładnie, ja przed pierwszym fitnessem odwiedziłam decathlona i tam znalazłam co potrzeba przymrużenie oka Ten sklep jest o tyle fajny, że masz bardzo duży wybór. Jak chcesz wydać więcej to wybierasz markowe stroje, a jak nie chcesz to mają też bardzo dobre jakościowo rzeczy własnych marek.
    Cytuj
  • bamboszek 19 wrz 2010, 7:52
    Jeśli zamierzasz chodzić na standardowe zajęcia czyli abt, tbc, step itp to polecam buty z miękką podeszwą. Nie będą Cię tak bolały stawy po zajęciach.

    Ja chodzę na takie zajęcia i mam zwykłe tenisówki z supermarketu uśmiech Do tego t- shirt, który już się trochę sprał i spodnie od dresu w miarę luźne, ale długie.

    Zależy jakie masz podejście, bo niektóre dziewczyny przychodzą też od stóp do głów ubrane w Pumę albo Adidasa i na każde zajęcia w innym komplecie. Ale ja wychodzę z założenia, że chodzi głównie o to, żeby było wygodnie, a i tak już sporo zainwestowałam w karnet przymrużenie oka
    Cytuj
  • benefitka 19 wrz 2010, 10:07
    Myślałam, żeby kupić sobie coś bardzo wygodnego i specjalnie na tą okazję, żeby mieć jeszcze dodatkową motywację do ćwiczeń przymrużenie oka Jak wyciągnę stary dres z szafy, to raczej nie będzie mnie to mobilizowało, a jak wydam trochę kasy na specjalny strój to na pewno tak łatwo nie odpuszczę przymrużenie oka
    Cytuj
  • casinda_ebe 19 wrz 2010, 13:09
    Znam takich, co to w swoim stroju kupionym specjalnie na fitness na działkę zaczęli jeździć, bo wymiękli po kilku zajęciach. Jak masz słabą wolę, to nawet to nie pomoże...
    Prawda jest taka, że najlepiej zainwestować w dwie rzeczy: buty i porządną bieliznę, zwłaszcza jeśli masz duży biust to sportowy stanik będzie wskazany. Reszta to już kwestia gustu i wygody.
    Cytuj
  • benefitka 19 wrz 2010, 14:57
    To jakie buty polecacie?
    Cytuj
  • bamboszek 19 wrz 2010, 17:18
    To już zależy na jakie zajęcia będziesz chodzić, bo ciągle nie napisałaś język
    Cytuj
  • benefitka 19 wrz 2010, 17:35
    Sama nie wiem, mam karnet na 1 wejście dziennie, myślę, że na początku chciałabym spróbować wszystkiego, a potem ocenię co mi się najbardziej podoba i będę już chodzić na konkretne zajęcia.
    Najbardziej to mi się podoba spinning, ale myślę, że na pilates tez choć raz pójdę przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum