Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Fajne gry planszowe :)

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fajne gry planszowe :)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wall_e 13 wrz 2010, 15:25
    Idzie jesień, czas siedzenia w domu. Znacie jakieś fajne gry planszowe?
    Piszcie jeśli graliście w coś godnego polecenia uśmiech
    Cytuj
  • aleksander_wielki 13 wrz 2010, 16:03
    Polecam klasykę: szachy, warcaby, chińczyk. Znane od lat, na długie wieczory świetnie się nadają przymrużenie oka Polecam!
    Cytuj
  • aleksy32 13 wrz 2010, 19:26
    Jeśli masz fajne towarzystwo i chcesz się trochę poruszać to polecam Twistera. Chyba wszyscy wiedzą co to, niezorientowanych odsyłam do googla, albo od razu do sklepów przymrużenie oka Naprawdę świetna gra, niejedna impreza tak się u mnie zaczęła uśmiech A do tego to idealna alternatywa dla szachów itp... język
    Cytuj
  • zuzaka 13 wrz 2010, 22:41
    Ja mam małe dziecko, to jestem na bieżąco z tematem. Na Twistera czy szachy jest jeszcze za małe. Póki co gramy w grzybobranie (teraz na czasie, czasem wybieramy się też do lasu przymrużenie oka, zgadnij kto to i chińczyka.
    Myślę, że dla dorosłych to chyba tylko to ostatnie wchodzi w grę przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksy32 14 wrz 2010, 0:43
    zuzaka napisał:Ja mam małe dziecko, to jestem na bieżąco z tematem. Na Twistera czy szachy jest jeszcze za małe. Póki co gramy w grzybobranie (teraz na czasie, czasem wybieramy się też do lasu przymrużenie oka, zgadnij kto to i chińczyka.
    Myślę, że dla dorosłych to chyba tylko to ostatnie wchodzi w grę przymrużenie oka
    Zgadnij kto to pamiętam z dzieciństwa, było super uśmiech
    Cytuj
  • ambitna 14 wrz 2010, 7:44
    Wszystkim, którzy lubią gry trochę bardziej strategiczne polecam gorąco Osadników. Gra bardzo wciąga, jest dla kilu osób. Jak już się trochę znudzi można dokupić rozszerzenie i znów wciąga uśmiech Jak w zeszłym roku kupiłam rodzicom na święta, to spędziliśmy cały dzień przy tym.
    Cytuj
  • zpiotr 14 wrz 2010, 10:48
    osadnicy są bardzo fajni, też w to czasem gram z dzieciakami.
    W tym stylu też jest planszówka: Wsiąść do Pociągu: Europa. Bardzo fajna familijna gra, do tego ma wartości edukacyjne więc i dla młodych i dla starszych uśmiech Można grać nawet w kilka osób i długo się nie nudzi uśmiech
    Cytuj
  • amanda 14 wrz 2010, 13:48
    Przy takim temacie trzeba wspomnieć o Monopolu, albo naszym tańszym odpowiedniku Eurobiznes. Bardzo lubię tą grę, można grać długo i nigdy się nie nudzi.
    Cytuj
  • zatroskana 14 wrz 2010, 14:28
    No właśnie Monopol jest super, tylko strasznie drogi... Gra za ponad 100 zł to dla mnie duża przesada. A Eurobiznes można już kupić za jakieś 30 zł uśmiech I też jest bardzo fajny.
    Cytuj
  • andriej 14 wrz 2010, 17:36
    zatroskana napisał:No właśnie Monopol jest super, tylko strasznie drogi... Gra za ponad 100 zł to dla mnie duża przesada. A Eurobiznes można już kupić za jakieś 30 zł uśmiech I też jest bardzo fajny.
    No tak, tylko jakość też jest dużo niższa niż Monopoly... Coś za coś, taka gra zostaje już na lata, więc moim zdaniem warto czasem zainwestować. Zwłaszcza, jeśli wiadomo, że gra jest fajna.
    Tak samo jak scrabble, które osobiście uwielbiam. Widziałem kiedyś polską wersję, nie pamiętam jak się nazywała. Tylko, że zamiast plastikowych literek były kartoniki...
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum