Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Urlop na mazurach

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urlop na mazurach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 19 mar 2013, 9:47
    W tym roku bardzo chciałabym pojechać na Mazury, tym bardziej że nigdy tam nie byłam. Problemem jednak jest to, że ten obszar jest bardzo duży i nie potrafię w ciemno nic wybrać. Jeśli jesteście w stanie to byłabym wdzięczna, gdybyście mi polecili jakieś fajne miejsce i ewentualnie podali namiar na domki nad jeziorem. Nie chcę żadnego hotelu, moim zdaniem domek to jest najlepsze rozwiązanie.
    Cytuj
  • woljin 19 mar 2013, 14:56
    To zależy co Ciebie interesuje. Czy interesuje Ciebie spędzanie czasu nad mazurskimi jeziorami czy raczej bycie w mieście uśmiech
    Cytuj
  • 20 mar 2013, 10:59
    I najważniejsze czy jedziesz tam z rodziną czy tylko z partnerem np, przebiegły moim zdaniem tez domek nad jeziorem to lepsze rozwiązanie niż hotel. Fajnie poczuć ten klimat całkowicie mieszkając blisko jeziorka uśmiech)))
    Cytuj
  • toster 20 mar 2013, 16:57
    ha mój temat, nie ma lepszego miejsca dla mnie jak tutaj i nie ważne kto co powie, byłem jestem zadowolony i zawsze będe chciał tam wracać
    Cytuj
  • 20 mar 2013, 19:44
    Skoro polecasz to może też zajrzę tam. Słyszałam od wielu osób, że to fajne miejsce, odpowiednie dla rodziny a także dla odpoczynku we dwoje. Chyba się skuszę w końcu, raczej żałować nie będę.
    Cytuj
  • mirka03 20 mar 2013, 20:50
    KOCHAM MAZURY uśmiech mają tam piękne ośrodki i domki nad jeziorami uśmiech Można spokojnie wypocząć, posiedzieć przy grillu czy ognisku, pozwiedzać, spacerować. Pyszne regionalne jedzenie uśmiech Jest na prawdę cudownie uśmiech Tylko jechać i wypoczywać . Urlop dla biednych i bogatych bo ośrodki oferują bardzo różne ceny uśmiech
    Cytuj
  • erykit 23 mar 2013, 15:38     (ostatnio zmieniony przez autora 24 mar 2013, 13:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Miałem taki sam problem ale go rozwiązałem kolega polecił mi Jezioro Białe w Okunince zobaczcie ile jest tam ośrodków wypoczynkowych.
    Pojechałem i jestem zadowolony w tym roku też jadęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • domowadama 23 mar 2013, 17:04
    Ja osobiście wolałabym pojechać do jakiegoś przytulnego hotelu.
    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:38     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo fajny czas na Mazurach spędziłam w miejscowości Stare Juchy, w których jest jeden z lepszych campingów w Polsce. Jest tam dostęp do łódek i kajaków, do kortu tenisowego, png ponga, boiska do siatkówki plażowej, a na drzewach porozwieszane są hamaki. Dla mnie bajka! uśmiech
    Cytuj
  • 4 kwi 2013, 12:54
    Ja byłem kilka lat temu w Mikołajkach i wróciłem zachwycony. Zamierzam to powtórzyć w tym roku. Bo już mam dość wyjazdów nad morze przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum