Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wypoczynek nad morzem

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypoczynek nad morzem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 18 mar 2013, 15:48
    Muszę przyznać, że nasza polska część Bałtyku rozwija się i z roku na rok zaskakuje mnie czymś pozytywnym. W tym roku pewnie wybiorę jakiś hotel spa nad morzem i tak sobie poprawiam humor myśleniem o tym.
    Jakie atrakcje nad Bałtykiem byście polecili?
    Cytuj
  • zuzia83 18 mar 2013, 19:29
    To zależy, gdzie się jedzie. Ja lubię sobie pospacerować i to jest dla mnie wartością samą w sobie, chociaż w tegoroczne walentynki byłam w Dziwnowie, miałam w wykupiony pakiet spa i mogę polecić jako super oderwanie się od codzienności. Szczególnie polecam zabiegi indyjskie. Byłam w Starym Dziwnowie i jestem nim oczarowana :-)
    Cytuj
  • elflako 19 mar 2013, 12:18     (ostatnio zmieniony przez autora 13 gru 2013, 10:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja zawsze jak jadę do Sopotu spędzić tam wakacje to szukam jakiegoś prywatnego mieszkania, w którym będę mógł przez kilka dni zamieszkać. To wychodzi o wiele taniej od wynajmowania pokoju w hotelu.

    Cytuj
  • mscislaw 26 mar 2013, 10:26     (ostatnio zmieniony przez autora 21 cze 2013, 10:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeżeli chodzi o wypoczynek nad morzem to warto udać się na wczasy odchudzające na półwyspie helskim. Jest to urokliwe miejsce które spodoba się z pewnością każdemu. Tak jak i mi się przydało.
    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:35     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Oj przydałyby się takie wczasy odchudzające przed latem, szkoda tylko, że nie mam na nie czasu uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_345559 5 kwi 2013, 13:38
    Ja zawsze spędzam czas nad morzem we Władysławowie uśmiech Zaczynam się zastanawiać, czy jest tam jakiś hotel tego typu, bo to naprawdę fantastyczny pomysł język
    Cytuj
  • ewa1974ll 11 kwi 2013, 10:12     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 15:28, w całości zmieniany 1 raz)
    może wypoczynek nad morzem ale adriatyckim?
    Cytuj
  • MartynKa79 22 kwi 2013, 15:31
    Ja nieodmiennie od lat na półwyspie helskim. A na ukochany Hel to zawsze do ulubionej Starej Wędzarni, gdzie mają tak pyszne jedzenie, że zabieram znajomych a oni swoich i każdy się nie może nachwalić.
    Cytuj
  • hasanna 17 maj 2013, 12:19     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 12:20, w całości zmieniany 1 raz)
    ooo nie na camping to raczej nie wybrałabym się, to zupełnie nie dla mnie, wolę hotele 5* i all inclusive
    Cytuj
  • erykit 17 maj 2013, 20:47
    Ja również wolę komfortowe wypoczywanie przymrużenie oka W tym miejscu można na przykład znaleźć bardzo wygodne [url=http://]apartamenty[/url] w praktycznie każdej miejscowości nadmorskiej,
    Z moich ulubionych miejsc nad naszym Bałtykiem mogę polecić:
    Międzyzdroje
    Łebę
    Świnoujście
    Sarbinowo
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum