Wybierz się do Kołobrzegu. Byłem z rodziną po sezonie i polecam. Pełno atrakcji, dzieciaki zadowolone: Molo, latarnia morska, złota uliczka, starówka, jarmark, port rybacki. W porcie polecam rybki - są przepyszne. Przeszukałem wiele stron, ale tylko na tej znalazłem ciekawe oferty.
A ja znalazłam naprawdę fajny pomysł na Dzień Dziecka i w bardzo rozsądnej cenie http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_specjalne/dzien-dziecka. Pomijając frajdę płynięcia promem i zwiedzania go, przedstawienie teatralne, zajęcia kreatywne, puszczanie latawców. Słowem... niezapomniana przygoda i dla dziecka i dla mnie
Martyna też się tam wybieram . Dzieciom już powiedziałam , ale jak narazie same nie wiedzą czego się spodziewać , bo jeszcze nigdy nie płynęły. Ja to już nie mogę się doczekać
Mazury - świetna opcja dla dzieciaków. Dużo fantastycznych miejsc, jeziora, lasy, festiwale. Tam jest na prawdę wiele atrakcji i myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Zgadzam się z tym, że nad morzem jest bardzo wiele ciekawych miejscowości do których możemy wybrać się razem z dziećmi. Proponuję na przykład zaplanować [url=http://]wypoczynek[/url] w Łebie. Byłem tam w zeszłym roku z rodziną i dzieci się nie nudziły. Jest tam wiele atrakcji, na przykład: Park Dinozaurów Muzeum motyli Liczne stadniny koni.
Razem z żoną od pewnego czasu często odwiedzamy Promenadę nad Zalewem Zegrzyńskim - miejsce znajduje się w odległości zaledwie 30 km od centrum Warszawy a moim zdaniem naprawdę warto się tam wybrać.
Jest tam bardzo dużo różnych atrakcji: http://www.promenadacountry.pl/sa Zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Staramy się nasze maluchy zachęcać do aktywnego wypoczynku ponieważ oboje z żoną jesteśmy fanami różnych sportów a tam możemy robić praktycznie wszystko: pojeździć na skuterach wodnych, poplażować, pograć w siatkę. Ostatnio nawet spróbowaliśmy jak nam idzie w golfie.
majesty15
14 wrz 2013, 11:47 (ostatnio zmieniony przez autora 14 wrz 2013, 11:48, w całości zmieniany 1 raz)
Ja myślę że warto pojechać do Miejscowości Rabka Zdrój. Znajduje się tam bardzo dobre uzdrowisko, w którym bardzo często są leczone dzieci z problemami układów oddechowych, oprócz ego odbywają się rożne imprezy kulturalne, oraz w okolicy znajduje się wiele szlaków górskich. Jest też tam bardzo przyjemny pensjonat Royal Rabka Zdrój z placem zabaw dla dzieci i innymi atrakcjami.