FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Vacu Activ

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • birata 26 cze 2011, 22:02
    Hej, ćwiczył ktoś na urządzeniu vacu activ? Zamierzam kupić karnet, ale tak sobie pomyślałam, że zasięgnę opinii. Czy to faktycznie działa? Bo chcę żeby mi schudły uda, próbowałam już elektrostymulacji, stepu i innych rzeczy, ale nic nie działasmutny Może to?
    Cytuj
  • Labradorka 26 cze 2011, 23:32
    Właśnie też kupiłam karnet, ale zaczynam od poniedziałkuuśmiech Jak będą efekty to napiszę. Mam nadzieję, że będą, bo wydałam na to 350zł!
    Cytuj
  • Hunny8 27 cze 2011, 1:27
    Koleżanka mojej mamy opowiadała jej ostatnio, że bardzo jej pomogło na celulit i ubyło jej w udach i biodrach. Ja nwet nie wiem co to jest, podsłuchałam jak rozmawiałyuśmiech
    Cytuj
  • birata 27 cze 2011, 9:15
    Hunny, nieładnie tak podsłuchiwaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Hunny8 27 cze 2011, 11:11
    To one mi przeszkadzały tak właściwie, musiałam ich słuchać chcąc nie chcąc, bo siedziały na balkonie, a moje okno wychodzi na balkon. Ale jak widać zdobyłam ciekawe informacjeprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Sissi87 27 cze 2011, 11:48
    Ja znam trzy dziewczyny, które ćwiczyły na tym przez miesiąc i nie zauważyły praktycznie żadnych efektów. Podejrzewam, że to jakaś kolejna ściema.
    Cytuj
  • pukawka 27 cze 2011, 15:21
    Co wy gadacie, ja schudłam 6kilo po 10 treningach, a w dodatku mój wstrętny celulit zmniejszył się tak, że będę mogła wyjść na plażę, a już myślałam, że urlop nad morzem spędzę bez opalania i pływania... U mnie efekty są rewelacyjne, tylko oczywiście do tego dieta redukcyjna i dużo wody. Rozważam kupno kolekjego karnetu.
    Cytuj
  • 8I5I 27 cze 2011, 17:19
    A co to jest to vacu? Jeszcze o ty mnie słyszałam.
    Cytuj
  • latynowska8 27 cze 2011, 20:55
    Taka maszyna do ćwiczenia jak na elipsie albo steperze, gdzie ciało od pasa w dół masz zamknięte w kapsule, w której działa podczerwień albo podciśnienie. Przez to szybciej się spala tłuszcz i redukuje cellulit. Podobno działa, tj przyspiesza efekty, które osiagniesz podczas normalnych ćwiczeń aerobowych. Tylko strasznie to drogie, jednorazowe wejście (30min) za 25zł.
    Cytuj
  • KoKoszka 27 cze 2011, 21:54
    Słyszałam, że to bardzo działa na skórkę pomarańczową, bo normalnie ciężko się pozbyć tkanki tłuszczowej podskórnej, bo jest słabo ukrwiona. A w vacu active ciało się rozgrzewa i spalanie o wiele lepsze. Sama jeszcze nie próbowałam, ale może się skuszę, znaim pojadę na wakacje.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum