Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy skorzystać z pomocy prawnika?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy skorzystać z pomocy prawnika?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 z 4  
  • barla 21 kwi 2015, 20:23
    Złożyłam pozew o rozwód. Czuję jednak, że sprawa nie będzie zbyt łatwa. Jak myślicie, warto skorzystać z pomocy prawnika? Możecie polecić kogoś dobrego z Wrocka?
    Cytuj
  • tyrion 27 kwi 2015, 10:33
    Jeśli chodzi o prawników, to wiem, że dobre [url=http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/]porady prawne we Wrocławiu[/url] świadczy pan Paweł Borowski. Ma on kancelarię na ulicy Krupniczej 13, to niedaleko od starego miasta. Ten pan specjalizuje się właśnie w prawie rodzinnym, między innymi reprezentując strony na procesach rozwodowych. Moja siostra również podczas rozwodu korzystała z jego usług i miałem wtedy okazję go poznać i nawet zobaczyć w działaniu. Muszę stwierdzić, że zachowuje się jak najbardziej profesjonalnie. W przypadku mojej siostry cała rozprawa potoczyła się po jej myśli, choć były szwagier też robił problemy.
    Myślę, że tobie również ten pan pomoże.
    Cytuj
  • Fin 27 kwi 2015, 23:12
    Zawsze zaoszczędzi ci trochę nerwów i czasu.
    Cytuj
  • Natsan 9 cze 2015, 14:18
    barla napisał:Złożyłam pozew o rozwód. Czuję jednak, że sprawa nie będzie zbyt łatwa. Jak myślicie, warto skorzystać z pomocy prawnika? Możecie polecić kogoś dobrego?
    Wszystko zależy tak naprawdę od skomplikowania sprawy i tego o co walczysz. Kancelarii prawnych jest sporo z tym, że nie wszystkie są skuteczne - jak w każdej branży. Koleżanka w Warszawie rozwodziła się w zeszłym roku i z tego co pamiętam reprezentowała ją kancelaria mec. Moniki Cieślak gdyby ktoś miął problem z rozwodem - tak czy inaczej żaden rozwód to nie jest łatwa sprawa przekonacie się w sądzie, byłam z koleżanką to wiem o czym mówie, a niektóre pytania są bardzo ciężkie.
    Cytuj
  • forum-kredytowe-pl 10 cze 2015, 16:18
    Oczywiście , że warto skorzystać szcególnie w przypadku niezrozumiałych i zawiłych sprawe
    Cytuj
  • lolko5 22 cze 2015, 12:48
    Oczywiście, że czasem potrzebuję takiej właśnie pomocy.
    Cytuj
  • przemyslawbergman 6 lip 2015, 14:42
    Chyba każdy w razie potrzeby korzysta z usług adwokata. Ja np. wybrałem się ostatnio do kancelarii prawnej we Wrocławiu i muszę przyznać, że byłem zaskoczony profesjonalizmem. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania oraz zrealizowali to o co ich prosiłem. Więc jeśli masz do załatwienia coś ważnego, to nie wahaj się skorzystać z usług adwokackich.
    Cytuj
  • kajman30 23 lip 2015, 11:23
    Jak nie masz grubej sprawy, to warto skorzystać z pomocy młodych prawników zaraz po aplikacji. Oni chcą się wybić i chce im się pracować. Stawki na pewno mniejsze niż u starych wyjadaczy, a poziom wiedzy pewnie ten sam, jak nie wyższy uśmiech
    Cytuj
  • suchomski3 23 lip 2015, 13:42
    Warto korzystać z pomocy prawnika, gdyż samemu nie jesteśmy w stanie znać się na wszystkim.
    Cytuj
  • akbar 3 sie 2015, 7:57     (ostatnio zmieniony przez autora 3 sie 2015, 7:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Oczywiście , że skorzystać z prawnika bo sama nie dasz rady, możesz spojrzeć do katalogu, tam jest lista dobrych prawników z pewnością wybierzesz odpowiedniego.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: księgowość