Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy skorzystać z pomocy prawnika?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy skorzystać z pomocy prawnika?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kkochan 19 paź 2016, 8:42     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lis 2016, 11:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja polecam generalnie porady prawników tych, którzy są ukierunkowani w swojej działalności. Generalnie sam jestem po konsultacjach z prawnikiem http://wynimko.pl/adwokat/kancelaria-radcow-prawnych/ i wiem, że najlepiej jest korzystać z porad konkretnej osoby.
    Jak nie chcesz wydawać pieniędzy na prawnika to są czasami porady bezpłatne organizowane przez różnego typu stowarzyszenia, fundacje czy część Kancelarii Prawnych.
    Cytuj
  • Mirka85 2 lis 2017, 21:21
    No ja też polecam mecenasa Budrewicza. Siostra korzystała z jego pomocy przy rozwodzie. Naprawdę dobry adwokat, nie zostawił na jej już byłym mężu suchej nitki. A tak się exszwagier odgrażał uśmiech Jeśli chcecie mieć wygraną sprawę w kieszeni to już dzwońcie do niego.
    Cytuj
  • han26 24 lut 2018, 13:41
    Warto wiedzieć że do każdej rocznej polisy kupionej w cuk otrzymuje się pakiet bezpłatnych porad prawnych.
    Cytuj
  • tartinka 25 cze 2018, 10:55
    Brat ma problem, załozył firmę i za nic nie może się ostatnio dogadać z dostawcą, ten go zwodzi, obiecuje ze bedzie się wywiązywał z terminów i dalej to samo, ostatnio przez niego poniósł spore straty bo w firmie mieli przestój bo znó nie wywiązałsię z terminów. Brat jest tak wściekly że chce iśc do sądu.
    Cytuj
  • OnlineExpert_CAM 27 cze 2018, 21:23
    Dzień dobry,

    Warto przed dochodzeniem swoich racji w sądzie, zainteresować się tematem mediacji. Mediacja to pozasądowy sposób zakończenia zaistniałego sporu, w których osoba trzecia pomaga stronom we wzajemnej komunikacji oraz dojściu do wspólnie akceptowalnego porozumienia. Proces ten ma charakter odformalizowany, dobrowolny i poufny, co daje uczestnikom idealne warunki do wypracowania konsensusu. Główne idee, jakie przyświecają mediacji to: poufność (żadne informacje nie wychodzą poza wiedzę osoby mediującej oraz mediatora), niższe koszty w porównaniu z postępowaniem sądowym, krótki czas trwania rozwiązania sporu. Z danych wynika, że średnio dochodzenie roszczeń na drodze sądowej trwa 685 dni, a zakończenie sprawy drogą mediacji trwa tylko od 7 do 30 dni, co pozwala skrócić postępowanie ponad 10-krotnie. Kolejnym istotnym aspektem jest możliwość zachowania pozytywnych relacji między stronami konfliktu, dzięki czemu mediacja pomaga w zachowaniu dobrego wizerunku niezależnie od przyczyny czy sposobu zakończenia sporu.
    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

    Z poważaniem,
    Online Ekspert Centrum Arbitrażu i Mediacji
    Cytuj
  • Ogryzka 29 sie 2018, 0:07
    tartinka napisał:Brat ma problem, załozył firmę i za nic nie może się ostatnio dogadać z dostawcą, ten go zwodzi, obiecuje ze bedzie się wywiązywał z terminów i dalej to samo, ostatnio przez niego poniósł spore straty bo w firmie mieli przestój bo znó nie wywiązałsię z terminów. Brat jest tak wściekly że chce iśc do sądu.
    Niestety coraz częściej się to zdarza : Nie wiem czy wiesz, że właśnie na takie sytuacje niektóre firmy zabezpieczają swoich klientów. Księgowość TaxCare juz przy podpisaniu umowy daje pakiet prawny za darmo na pierwsze 3 miesiące, a potem można go przedłużyc albo zrezygnować.
    Cytuj
  • kava 19 wrz 2018, 14:02
    Ogryzka napisał:
    tartinka napisał:Brat ma problem, załozył firmę i za nic nie może się ostatnio dogadać z dostawcą, ten go zwodzi, obiecuje ze bedzie się wywiązywał z terminów i dalej to samo, ostatnio przez niego poniósł spore straty bo w firmie mieli przestój bo znó nie wywiązałsię z terminów. Brat jest tak wściekly że chce iśc do sądu.
    Niestety coraz częściej się to zdarza : Nie wiem czy wiesz, że właśnie na takie sytuacje niektóre firmy zabezpieczają swoich klientów. Księgowość TaxCare juz przy podpisaniu umowy daje pakiet prawny za darmo na pierwsze 3 miesiące, a potem można go przedłużyc albo zrezygnować.
    możesz coś więej napisać o tym pakiecie, co w niego wchodzi? Czy jest jakiś limi porad prawnych?
    Cytuj
  • Ogryzka 22 wrz 2018, 13:29
    TaxCare daje stałą i nieograniczoną możliwość uzyskania bezpłatnych porad prawnych w ramach abonamentu. Kontakt z prawnikiem jest możliwy drogą elektroniczną ale i telefonicznie. Daje to możliwość praktycznie natychmiastowej pomocy kiedy nasza firma jej potrzebuje.
    Cytuj
  • grzyb_h 13 lis 2018, 14:58
    Moja znajoma ostatnio zaczeła współprace z TaxCare i taki pakiet prawny i do tego IT dostała na pierwsze trzy miesiące gratis. Jak z nią rozmawiam to pewnie twierdzi, że przy nich pozostaje, bo się juz kilka razy przydało.
    Cytuj
  • hejheja 23 lis 2018, 9:43
    Jak masz jakiekolwiek wątpliwości związane z prawem, to zawsze warto poradzić się kogoś mądrzejszego
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: księgowość