Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy ubezpieczenie firmy to konieczność?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ubezpieczenie firmy to konieczność?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 z 4  
  • Filiposlaw 29 sie 2010, 7:56
    Witam, mam pytanie dotyczące ubezpieczania firmy - czy to obowiązkowe?
    Cytuj
  • Gaik 29 sie 2010, 10:26
    Obowiązkowe nie, ale rozsądnie jest się zabezpieczyć jeśli masz jakieś nieruchomości, maszyny, coś transportujesz lub zatrudniasz ludzi... a jak masz firmę to któraś z tych spraw na pewno Cię dotyczyprzymrużenie oka

    Cytuj
  • casia1980 29 sie 2010, 13:48
    Ja bym powiedziała tak: mieć nieubezpieczoną firmę to jak trzymać w szafie odbezpieczony granatprzymrużenie oka W każdej chwili może coś się stać i chyba żaden z "małych i średnich" przedsiębiorców nie chciałby w takiej sytuacji być pozostawiony samemu sobie.
    Warto np zapewnić sobie doraźną pomoc fachowców w razie jakichś zdarzeń losowych...
    pamiętacie reklamę z zakładem fryzjerskim?uśmiechuśmiechuśmiech
    Cytuj
  • Farrel 29 sie 2010, 15:59
    Ale wciąż niewiele firm ma taki pakiet i zapewnia szybką pomoc fachowców. A to świetna opcja, ale chyba jedna z nielicznych tak rozbudowanych ofert... skrzywienie
    Cytuj
  • Barbra67 29 sie 2010, 17:24
    Nielicznych skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw, dodajmy. Duże firmy mają oczywiście korzystniejsze warunki smutny
    Cytuj
  • Grantorino 29 sie 2010, 21:04
    Bo duże firmy mają większy budżet na ten cel, to jasne. Chociaż trochę przykre zważywszy, że ponad 90% wszystkich firm to własnie te małe i średnie...
    Cytuj
  • Gaik 30 sie 2010, 0:10
    Mnie się wydaje, że nie jest znowu tak źle, TU oferują wiele opcji, można sobie skomponować indywidualną i dopasowana do swoich potrzeb i możliwości polisę. Nie warto kupować pierwszej lepszej polisy, opłaca się troche czasu poświęcić na szukanie i konsultacje z kimś zorientowanym w temacie. Przyznam, że nie rozumiem podejścia osób, które mają firmę i nie ubezpieczają jej licząc, że "jakoś to będzie"...
    Cytuj
  • Filiposlaw 30 sie 2010, 1:10
    Gaik napisał:Mnie się wydaje, że nie jest znowu tak źle, TU oferują wiele opcji, można sobie skomponować indywidualną i dopasowana do swoich potrzeb i możliwości polisę.
    I tak powinno być, nie róbmy z tego jakiejś nadzwyczajnej sytuacji, w końcu to przedsiębiorca jako klient powinien być usatysfakcjonowany przede wszystkim prawda?
    Cytuj
  • Gaik 30 sie 2010, 1:47
    Prawda, ja tylko optymistycznie zauważam, że sytuacja się zmienia, czy też normalnieje jak woliszuśmiech
    Cytuj
  • Orion456 30 sie 2010, 7:46
    Też uważam,że nie jest tak źle. Ja tam jestem zadowolony ze swojej polisy. Jak ktoś zada sobie troche trudu żeby poszukać polisy to na pewno znajdzie atrakcyjną ofertę.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum